به گزارش اکوایران؛ علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت رئیسی که از آغاز اعتراضات دانشجویان به دنبال درگذشت مهسا امینی، برای اینکه نقشی فراتر از سخنگو را بازی کند به برخی دانشگاه‌های کشور از جمله علامه طباطبائی، خواجه نصیر‌الدین طوسی و قم رفته بود؛ این بار به دانشگاه صدا و سیما رفت تا همچون گذشته با اعتراضات گسترده دانشجویان مواجه نشود. او پیشتر در دانشگاه علامه طباطبائی سخنرانیش به دلیل شعارهای دانشجویان با چالش مواجه شد؛ در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی  نیز سخنرانیش نیمه تمام ماند. او سوم آبان شبانه به دانشگاه قم رفت و در خوابگاه‌های دختران و پسران چند عکس یادگاری انداخت. اما روز چهارم آبان سخنرانیش به دلیل اعتراضات دانشجویان با حواشی جدیدی مواجه شد. 

او امروز 17 آبان در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه صدا و سیما گفت: شک نکنید اگر یکی بخوریم دو تا می‌زنیم، فقط شاید بعضی‌ها را نتوانیم بگوییم.

ایسنا به نقل از بهادری جهرمی گفت : برای دولت مثل آب خوردن بود که از همان روزهای اول اجازه دهد تا نیروی انتظامی از گلوله‌های جنگی استفاده کند و هر کسی را به خیابان آمد بزنند و اینطور مردم بترسند و از خانه خارج نشوند؛ اما این دولت هرگز چنین کاری نمی‌کند؛ چون معترضین را بچه و خانواده خود می‌داند و اصلا کلی سرمایه‌گذاری روی این افراد صورت گرفته تا آنها مشکلات کشور را برطرف کنند.

او بخش زیادی از اعتراضات کشور  را نتیجه سیاست‌های غلط اقتصادی، حکمرانی و سیاسی دولت قبل خواند و گفت: دولت سابق بین خودش و مردم دیوار کشید و حرف آن ها را نشنید و با آنها امنیتی برخورد کرد و صدای آنها را خفه کرد. دولت قبل اجازه نداد صدای مردم شنیده شود و همین مسئله باعث شده تا حجم زیادی از اعتراض تجمیع شود و حالت انفجار به خودش بگیرد. پس مسائل قدیمی را نباید به پای دولت سیزدهم بیاوریم، این دولت اهل شنیدن حرف مردم و رفتن به دانشگاه خواهد بود.