به گزارش اکوایران، دونالد ترامپ و جو بایدن پس از کسب چندین پیروزی به رقابت مجدد در انتخابات سراسری در نوامبر نزدیک‌تر شدند. بایدن در انتخابات حزبی دموکرات‌ها در ساموآی آمریکا شکست خورد، رقابتی که کمتر از 100 نفر در آن رای دادند.

نیکی هیلی در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان ورمونت پیروز شد. پیروزی هیلی بر ترامپ در ورمونت تنها دومین پیروزی او در رقابت‌های حزب جمهوری‌خواه پس از پیروزی او در انتخابات مقدماتی آخر هفته گذشته واشنگتن دی سی بود. عملکرد قوی ترامپ در رقابت‌های پرسش‌ها را درباره توانایی هیلی برای ماندن در رقابت بیشتر خواهد کرد.

به گزارش بلومبرگ، جنبش «عدم تعهد» رای‌دهندگان بایدن در رای‌گیری ایالتی در مینه‌سوتا تقویت شد، جایی که 20 درصد از رای دهندگان دموکرات این گزینه را به عنوان اعتراض علیه سیاست‌های بایدن در قبال اسرائیل انتخاب کردند.

بایدن با سخنرانی روز پنجشنبه خود در مراسم معرفی رسمی نامزد حزب به دنبال تغییر جو انتخابات عمومی است. این سخنرانی به او فرصتی می‌دهد تا دستاوردهای خود را به رای دهندگان یادآوری کند و با ترامپ تضاد ایجاد کند.

سه شنبه بزرگ همچنین شاهد برگزاری انتخابات مقدماتی سنا بود. در کالیفرنیا، آدام شیف نماینده دموکرات، و استیو گاروی جمهوری خواه، ستاره سابق بیسبال، در انتخابات نوامبر شرکت می‌کنند. در تگزاس، کالین آلرد در انتخابات مقدماتی سنای دموکرات‌ها پیروز شد و در انتخابات عمومی با سناتور جمهوری‌خواه تد کروز روبرو خواهد شد.