بازار ارز تهران در روز شنبه رنج بود و قیمت‌ها تغییر زیادی نداشتند. در بازار هرات هم قیمت ۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان بود که به فاصله دستکم ۳۰۰ تومانی دلار تهران رسیده است. 

در بازار رسمی هم قیمت دلار متشکل با رشد 2 درصدی به ۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده که درحال فاصله کم کردن با دلار توافقی است. دلار توافقی در بازار متشکل شنبه ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. دلار متشکل همان دلار مسافرتی و دلار توافقی برای سهمیه با کارت ملی استفاده می‌شود. قیمت دلار سهمیه‌ای برای اولین بار در بازار به ۳۵ هزار تومان رسید. 

افزایش سقف خرید با کارت بازرگانی مورد توجه معامله‌گران بود. منتقدان مبنای این سیاست را زیر سوال می‌بردند و می‌گفتند این رقم به چه درد بازرگانان می‌خورد؟ اما گروهی دیگر از معامله‌گران بودند که افزایش سقف خرید دلار با کارت بازرگانی را علامتی از سوی بازارساز می‌دانستند. به گفته آن‌ها بازارساز وقتی چپ پری دارد سهمیه‌ها را افزایش می‌دهد. 

بازار ارز شنبه میزبان یک اسکناس تازه وارد بود: اسکناس ۱۰۰۰ درهمی. با توجه به قیمت درهم در بازار تهران، خرید این اسکناس حدود ۱۰ میلیون تومان آب می‌خورد، مقایسه‌ای که مورد توجه معامله‌گران بود. یعنی یک ایرانی برای خرید اسکناس ۱۰۰۰ درهمی امارات باید ده هزار برابر خرج کند.

قیمت سکه در معاملات روز شنبه یک رکورد جدید زد و به 17 میلیون و 480 هزار تومان رسید و در نهایت در 17 میلیون و 350 هزار تومان بسته شد.

معامله‌گران دو دسته هستند، یک گروه می‌گویند سکه به اعداد پایین بدهکار است پس برمی‌گردد. یک گروه نیز معتقدند که سکه در ۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار، کف محکمی ساخته است و از آن‌جا حمایت می‌شود.