به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا همچنان در شیب کند افت قیمت دارد و امروز نیز یک کاهش جزیی را به ثبت رساند.

قیمت دلار امروز، ‌شنبه 11 شهریور ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش جزیی دو تومانی نسبت به روز کاری قبل در سطح 41 هزار و 287 تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو که روز پنجشنبه با افزایش قابل توجهی همراه شده بود، امروز افت به مراتب بیشتری داشته و با کاهش 565 تومانی در سطح 44 هزار و 540 تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم 11 هزار و 242 تومان بر تابلو درج شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب 37 هزار و 534 تومان، 40 هزار و 491 تومان و 10 هزار و 220 تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان امروز با افزایش درهم و کاهش دلار و یورو همراه شده است.

قیمت دلار امروز ‌شنبه 11 شهریور ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت 12:30) با کاهش دو تومانی نسبت به روز گذشته بطور میانگین 41 هزار و 286 تومان اعلام شده است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز همانند مرکز مبادله امروز با کاهش 565 تومانی نسبت به روز گذشته رقم میانگین 44 هزار و 539 تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین معادل 12 هزار و 939 تومان اعلام شده که با افزایش 95 تومانی همراه شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که قیمت دلار در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا 8 هزار تومانی در کانال 49 هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، قیمت انواع سکه امروز کاهشی بوده است. قیمت سکه امامی امروز با کاهش نامحسوس 24 هزار تومانی در کف کانال 28 میلیون تومانی قرار دارد.

همچنین در سایت اتحادیه طلا، سکه امامی نیز در کف کانال 28 میلیون تومانی قرار دارد و رقم 28 میلیون و 50 هزار تومان برای آن درج شده است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز در نوسان کم دامنه بین دو کانال رقم میانگین 15 میلیون تومان را نشان می‌دهد که نسبت به روز گذشته حدود 80 هزار تومان کاهش داشته است.

تا حوالی ظهر امروز ‌‌‌شنبه 11 شهریور ۱۴۰۲ قیمت ربع سکه در کانون صرافان نیز همچنان در کانال 10 میلیون تومان قرار دارد و رقم میانگین 10 میلیون و 80 هزار تومان برای آن اعلام شده است.