سید محمد آقامیری ،رئیس کمیته شورای شهر تهران در نشست با مدیرعامل و مدیران سازمان بهشت زهرا(س)، با بیان اینکه این مجموعه ظرفیت های زیادی برای کسب درآمدهای پایدار دارد، گفت: این امکان وجود دارد تا از ظرفیت ها و فضاهای دراختیار مجموعه بهشت زهرا(س) در راستای کسب درآمدهای پایدار از جمله احداث فروشگاه شهروند، میدان تره و بار، بازار گل، سالن های سوگواره و مجتمع های پذیرایی و ... بهره مند شد.

او با بیان اینکه توجه به منابع درآمدی با ثبات و پایدار ازجمله مسائلی است که اهمیت آن در روند اداره بهشت زهرا(س) کمتر مورد توجه واقع شده است، خواستار ایجاد کارگروه ویژه جهت تحقق درآمدهای پایدار برای این مجموعه شد و افزود: بدون شک درآمد پایدار برای هرسازمان چه درحوزه مسائل شهری و چه در سایرحوزه ها اهمیت زیادی دارد و لازم است با انجام مطالعات نیازسنجی لایحه درآمد پایدار برای مجموعه بهشت زهرا(س) - درصورت توجه به تمامی ابعاد آن و اجرای درست - به افزایش کیفی خدمات ارائه شده به مردم کمک کرد.

آقامیری در عین حال با اشاره به نقش گلزار شهدا در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، از گلزار شهدا به عنوان بهترین مکان برای انجام فعالیت های فرهنگی یاد کرد و افزود: می بایست به گونه ای برنامه ریزی شود تا با بهره مندی از این ظرفیت، با اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و خدماتی، برپایی نمایشگاه ها و... فعالیت های ترویجی باکیفیت مطلوبی را برگزار کرد تا خانواده ها از آن بهره برداری معنوی داشته باشند.

بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، مسائل حفاظتی و امنیتی، خدمات شهری و فضای سبز، نیروی انسانی و... از جمله دیگری موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.