به گزارش اکوایران؛ سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در بیمارستان گاندی تهران خبر داد.

او در این باره به ایسنا گفت: دقایقی پیش وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان گاندی، واقع در خیابان گاندی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان چندین ایستگاه را به همراه نردبام، تانکر آب و غیره به محل حادثه اعزام کرد.

ملکی با بیان اینکه عملیات آتش‌نشانان در این محل آغاز شده است، اظهار کرد: جزئیات تکمیلی در خصوص این حادثه اعلام خواهد شد.

آماده‌باش اورژانس درپی حریق بیمارستان گاندی

محمداسماعیل توکلی، رئیس اورژانس استان تهران که در محل حادثه حضور داشت، نیز از آماده‌باش نیروهای اورژانس درپی این حادثه خبر داد.

توکلی گفت: اورژانس تهران در سطح شهر تهران به حالت آماده‌باش درآمده است. همچنین دو دستگاه اتوبوس آمبولانس، چهار دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتورلانس نیز به بیمارستان گاندی اعزام شده است.

حریق بیمارستان گاندی در نمای ساختمان است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اظهار کرد: حریق بیمارستان گاندی بیشتر مربوط به نمای بیرونی ساختمان است و درحال حاضر باید منتظر ماند تا اطلاعات جدیدی کسب و در اختیار رسانه‌ها قرار داده شود.

ملکی اعلام کرد: بنا بر گزارشات اولیه این آتش‌سوزی ییشتر بر روی نمای ساختمان بیمارستان بوده اما در هر صورت برای اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام خواهد شد.

هنوز گزارشی از مصدومان و فوتی های احتمالی داده نشده است.