برنامه اکوخبر

خلاصه اخبار اقتصادی : افزایش منابع بانک مهر ایران

مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از ادامه روند افزایش منابع این بانک در سال جاری خبرداد . برای اطلاع از آخرین اخبار اقتصادی با اکوخبر همراه باشید .

خبر های خوش برای بانک مهر ایران:

 منابع بانک قرض الحسنه مهر ایران به ۴۱۰ هزار میلیارد ریال رسیده که رشد ۴۰ درصدی را به همراه داشته. مرتضی اکبری، مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از ادامه روند افزایش منابع این بانک در سال جاری خبرداد وگفت خوشبختانه این موفقیت ها در حالی اتفاق افتاده که سال ۹۹ با شیوع بیماری کرونا و متاثر شدن کسب و کارها و رونق بازارهای موازی، کار برای فعالیت یک بانک قرض الحسنه دشوار شده بود. همچنین مدیر عامل این بانک از تفاهم نامه های متعدد این بانک با نهادهای مختلف و تسهیلات پرداخت شده گفته که کمیته امداد امام خمینی یکی از آنهاست و در چارچوب همکاری با بهزیستی و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری هم تسهیلات قابل توجهی به صورت قرض الحسنه  و با کارمزد ۴ درصدی پرداخت شده .

 افزایش فروش برخط بیمه کوثر:

معاون فروش و درآمدهای بیمه گری بیمه کوثر اعلام کرد با توجه به تمایل بیمه گذاران برای استفاده از خدمات غیر حضوری، مسئولان و کارشناسان شرکت با تقویت خدمات شبکه فروش مبتی بر فناوری های نوین، بسترهای افزایش رفاه بیمه گذاران را فراهم کردن. محمد دنان یکی از عوامل افزایش سهم شرکت در فروش برخط را همکاری با شرکتهای استارت آپی بیان کرده و گفته تا الان ۱۲ هزار و ۷۸۵ بیمه نامه به ارزش ۱۴۳ میلیارد ریال به روش برخط فروخته شده و در راستای اصل مشتری مداری امکان صدور اقساطی برای بیمه نامه های تمدیدی هم فراهم شده.

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد