تحلیل تکنیکال صنایع بورسی: گروه فلزات اساسی

گروه فلزات اساس دارای نمادهای مهمی چون فولاد، فخوز، فملی و ... است که تاثیر بسزایی بر شاخص دارند. از طرف دیگر با توجه به خبر کشف واکسن کرونا وضعیت نمادهای کامودیتی بسیار خوب شده و گمان می‌رود در ادامه نیز روند مطلوبی داشته باشند.

بورس در روز بازگشایی شستا

امروز بازار سرمایه برای پنجمین روز متوالی به رشد خود ادامه داد. اما سبز رنگ شدن چهره امروز بازار با سایر روزها متفاوت بود و اختلاف داشت؛ از منظر ارزش معاملات گرفته تا ورود پول حقیقی. حال با اتفاقات امروز گمان می‌رود روزهای آتی نیز روند خوبی که بورس تهران داشت ادامه پیدا کند. اما بازار امروز یک اتفاق مهم دیگر نیز داشت و آن بازگشایی شستا بود. نماد سرمایه گذاری تامین اجتماعی که از اواسط شهریور ماه بسته شده بود، با حواشی فراوان امروز بازگشایی شد و به همین علت شاخص ۱۳ هزار واحد نزول کرد و یکبار دیگر کانال یک میلیون و سیصد هزار را از دست داد.

امروز در برنامه دیدبان بورس به همراه کارشناس برنامه سهیل کلاهچی، ضمن بررسی بازار امروز و حواشی آن، به تحلیل تکنیکال فلزات اساسی پرداخته ایم. از کارشناس برنامه پرسیده‌ایم که علی رغم روزهای خوب بازارهای جهانی، می توان گفت به علت کاهش نرخ دلار وضعیت این صنایع به شکل اصلاحی باقی خواهد ماند؟

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد