به گزارش اکوایران، اتریوم (ETH) از زمانی که توانسته از آستانه قیمت قابل توجه 1915 دلار فراتر رود، با موفقیت از سطح مقاومت کلیدی عبور کرده است. با این حال، مشخص نیست که بعد از آن چه خواهد شد.

این پیشرفت پس از چندین تلاش ناموفق برای عبور از این نقطه مقاومت رخ داده است. در چند هفته گذشته حداقل پنج بار شاهد آزمایش این سطح توسط اتریوم بوده‌ایم، اما با فشار شدید فروش مواجه شده است که مسیر صعودی آن را خنثی کرده است. این مبارزه مداوم در حدود 1915 دلار فقط اهمیت این پیشرفت را برجسته می‌کند.

شکست موفقیت‌آمیز این سطح مقاومت نشان می‌دهد که صعودی های بازار کاملا کنترل بازار اتریوم را در دست دارند که نشانه‌ای مثبت برای عملکرد کوتاه‌مدت قیمت آن است. این به طور بالقوه می‌تواند نشانه آغاز یک مرحله جدید صعودی برای اتریوم باشد، به خصوص اگر بتواند موقعیت خود را بالاتر از این سطح کلیدی حفظ کند.

این اتفاق در اواخر هفته رخ داد، دوره‌ای که اغلب با نقدینگی پایین در بازارها شناخته می‌شود. با انجام معاملات کمتر، تغییرات قیمت می‌تواند نوسانات بیشتری داشته باشد و به طور بالقوه کمتر منعکس کننده احساسات گسترده‌تر بازار باشد.

بنابراین، همانطور که وارد هفته جدید می‌شویم، بسیار مهم است که ببینیم آیا اتریوم (ETH) می‌تواند موقعیت خود را بالای 1915 دلار حفظ کند یا خیر. اگر چنین شود، این می‌تواند پایه محکمی برای دستاوردهای بیشتر فراهم کند. 

علاوه بر این، انتظار افزایش نوسانات در هفته آینده را خواهیم داشت، زیرا صعودی ها سعی می کنند اتر را دوباره به بالاترین سطح محلی برسانند.

بیت کوین و معمای ماه جولای

درتاریخچه بیت کوین، هرگز در ماه جولای افت قیمت بیش از 10 درصد ثبت نشده است - آیا سال 2023 متفاوت است؟

به نظر می رسد بیت کوین برای «شکار نقدینگی» تا 35000 دلار آماده است، اما همه متقاعد نشده‌اند که افزایش قیمت بیت کوین پس از ماه جولای ادامه خواهد داشت. بیت کوین در نهایت توانست ماه ژوئن را در موقعیتی مناسب به پایان برساند.

این سطوح تا آخر هفته ادامه دارند و ماه گذشته بهترین عملکرد ماه ژوئن بیت کوین از سال 2019 را نشان می‌دهد.

با معیارهای تاریخی، جولای حتی بهتر به نظر می‌رسد. در طول تاریخ خود، قیمت بیت کوین هرگز بیش از 10 درصد در طول ماه جولای افت نکرده است.