به گزارش اکوایران، دیروز - چهارشنبه 10 اسفند - پس از اعلام مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در چندین مدارس تهران، تعدادی از والدین در مقابل مدارس حضور پیدا کردند. در این میان تصویری از رفتار نامناسب و خشن چند مرد با یکی از مادران حاضر در اطراف یکی از مدارس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که خشم و اعتراض زیادی را برانگیخت.

پس از آن، دفتر سخنگوی فراجا ضمن اعلام اینکه این موضوع از طرف نیروهای پلیس رخ نداده، از پیگیری موضوع خبر داد و قوه قضائیه اعلام کرد که سازمان قضایی نیروهای مسلح این موضوع را بررسی خواهد کرد.

صبح امروز نیز وزیر کشور با ارسال نامه‌ای از رئیس پلیس خواست تا مسببان این حادثه خیلی زود دستگیر و به مراجع ذی‌صلاح تحویل داده شوند.

حالا سایت رکنا خبر داده که «عاملان این خشونت علیه مادر یک دانش‌آموز دختر مقابل مدرسه 13 آبان تهرانسر، برای جلوگیری از تکرار چنین برخوردهای خارج از عرف و خودسرانه، در کمترین زمان بازداشت و به مراجع قضایی تحویل داده شدند و تحقیقات از آنان ادامه دارد.»

خبرگزاری ایسنا نیز همین خبر را منتشر کرده و نوشته است: «به دنبال انتشار تصاویری از برخورد نامناسب با زنی در مقابل یک مدرسه در تهران و اعلام پلیس برای رسیدگی به این موضوع، پیگیری‌ها حاکی از شناسایی و بازداشت چند نفر در این رابطه است.»

حکایت یک روز تلخ: رکوردشکنی در مسمومیت و برخورد خشن با مادر نگران