به گزارش اکوایران، علیرغم کاهشی شدن دلار در تهران این ارز نتوانسته فعلا  نیمه کانال ۳۱ هزار تومانی  را لمس کند و هنوز بالای این حمایت در نوسان است.

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه از احتمال شروع دور جدید مذاکرات در وین خبر داد، اعلام از سرگیری مجدد مذاکرات قیمت ها در بازار ارز را کمی تعدیل کرد. به نظر می‌رسد بازار ارز دچار بی تفاوتی به اخبار شده و محدوده قیمتی که در آن گرفتار شده بسیار قدرتمند است.  پیش از این خبرهای این چنینی بازار ارز را هیجان زده‌تر میکرد ولی اکنون دامنه عکس العمل آن کاهش پیدا کرده است. نوسان قیمت ها در بازار تهران به قدری کم شده که میزان نوسان دلار تهران و دلار رسمی در این هفته برابر شده و هر دو حدود صد تومان نوسان کرده اند. دلار رسمی که هفته گذشته تا محدوده ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومانی عقب نشینی کرده بود امروز به کانال ۲۸ هزار تومانی برگشت.  

از نظر تکنیکالی به نظر می رسد دلار تهران در یک محدوده قیمتی گرفتار شده است. وقتی قیمت ها در یک بازه مشخصی محدود شده و در همان محدوده نوسان می‌کنند تشکیل زون قیمتی می دهند. شکست مقاومت در زون های قیمتی باعث رشد شارپ می شود و شکست زون ها غالبا نزول بدی را برای بازار رقم میزند‌.  آنطور  که بررسی رفتار قیمتی دلار نشان می دهد تشکیل زون قیمتی در محدوده سقف تاریخی قیمت دلار نیز در نهایت می تواند چنین پایانی را رقم بزند.

قیمت سکه امامی در معاملات امروز بیشتر تحت تأثیر کاهش قیمت دلار گرفت و با عقب نشینی از کانال ۱۵ میلیون تومانی در محدوده ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. 

ربع سکه هم در معاملات امروز با پنجاه هزار تومان کاهش نسبت به دیروز در محدوده ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش رسید.