جالب است بدانید که قالیشویی در زمان‌های گذشته معمولاً به‌صورت گروهی انجام می‌گرفته است و هر عضوی از گروه، یک وظیفه مشخص داشته است.

 قالیشویی‌ امین اوغلی اولین کارخانه قالیشویی در تهران می‌باشد. خدمات این قالیشویی شامل شستشوی فرش دستبافت، شستشوی فرش ماشینی، ترمیم و رفوگری، خشک شویی مبلمان و شستشوی موکت می‌باشد. این قالیشویی دارای شعبات مختلف می‌باشد که برای رفاه شهروندان محترم این شعبات در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران قرار گرفته تا ما بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان، خدمات خود را ارائه دهیم.

امین اوغلی1

خشکشویی مبل

 یکی از فاکتور‌های بهترین قالیشویی تهران انجام خدمات در محل است. یکی از خدمات قالیشویی‌ امین اوغلی که در منزل انجام می‌گیرد خشکشویی مبل یا همان لکه بری مبل در محل است. شستشوی مبل به این صورت است که با استفاده از دستگاه شستشوی مبل مکانیزه، بدون خیس شدن فوم و اسکلت چوبی، مبلمان مبل منزل شما تمیز می‌شود. شما می‌توانید بدون آسیب دیدگی پارچه، فوم و اسکلت و ساختارکلی مبل، مبلمانی تمیز داشته باشید و از پاکیزگی لذت ببرید.

امین اوغلی2

 

کیفیت مواد شستشو

مورد دیگری که می‌تواند بهترین قالیشویی تهران را برای شما معرفی کند کیفیت مواد شستشو می‌باشد. کیفیت مواد شستشو در افزایش عمر فرش و قالی شما تأثیر مستقیم دارد. قالیشویی ‌امین اوغلی با استفاده از مواد شستشو با کیفیت این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که خدمات قالیشویی بدون آسیب دیدگی به فرش توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

قیمت قالیشویی

 قیمت مناسب خدمات قالیشویی از نکات انتخاب بهترین قالیشویی تهران است. قیمت بالای شستشوی فرش دلیلی بر بهتر بودن نیست بلکه مشتری مداری و احساس مسئولیت نسبت به فرش شما ما را در رتبه بهترین قالیشویی تهران قرار داده است چرا که ما رضایت شما را بهترین ابزار مقایسه می‌دانیم.