شرکت تصفیه آسا مرکز خریدی معتبر است که بهترین آب تصفیه کن ها را با مناسب ترین قیمت عرضه می کند. شما می توانید بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی را از سایت تصفیه آسا خریداری نمایید. در ادامه به معرفی برند مینروا که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب است می پردازیم.

معرفی برند مینروا

مینروا بهترین برند تصفیه آب می باشد که ساخت تایوان است و از فرایند اسمز معکوس برای حذف املاح و ناخالصی های آب استفاده می کند. این دستگاه آب تصفیه کن تایوانی در حال حاضر پر فروش ترین برند در ایران می باشد که شرکت تصفیه آسا نمایندگی انحصاری آن در تهران است. مینروا خدمات قبل و پس از فروش مناسبی در اختیار خریداران قرار می دهد که همین امر باعث جلب رضایت صد در صدی مشتریان خود شده است.

این دستگاه دارای قطعات با کیفیت و اصل تایوان است و پمپ و مخزن آن با مارک مینروا عرضه می شود. تمام اجزای آب تصفیه مینروا دارای استاندارد بوده و به علت داشتن نمایندگی معتبر، قیمت آن در سراسر کشور یکسان است. یکی دیگر از مزایای مهم این دستگاه دارا بودن نماد اصالت محصول می باشد که این امکان را برای خریدار فراهم کرده تا دستگاه اصل از تقلبی را تشخیص دهد.

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر به این شکل است که با فیلتر های پیش تصفیه در مراحل اول تا سوم املاح و مواد درشت آب با قطر بیش از 5 میکرون را حذف می کند. این مواد شامل رسوبات، شن و ماسه، کلر و مواد شمیایی محلول در آب است. سپس در مرحله ی چهارم با فیلتر ممبران آمریکایی مارک فیلمتک فرایند اسمز معکوس انجام می شود و املاح بسیار ریز آب تا 0001/0 میکرون حذف و ناخالصی های آب تا حد زیادی کاهش می یابد.

موادی مثل نیترات و نیتریت، آرسنیک، فلوراید، آلومینیوم، باکتری ها و میکروب ها در این فیلتر به دام می افتند. حذف نیترات یکی از مهم ترین کارهایی است که دستگاه های تصفیه آب انجام می دهند. فیلتر های مرحله 5 و 6 به ترتیب بو و مزه آب درون مخزن را از بین برده و مواد معدنی مفید را به آب اضافه می کنند.

برند مینروا 4 مدل آب تصفیه کن زیر سینکی تولید کرده که عبارتند از دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای آب معدنی ساز، تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی کننده، تصفیه آب 8 مرحله ای یو وی دار فرابنفش و تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز. در ادامه بهترین مدل های آب تصفیه کن مینروا را معرفی می کنیم.

بهترین مدل های آب تصفیه کن مینروا

  • تصفیه آب 6 مرحله ای آب معدنی ساز:

تصفیه آب های 6 مرحله ای قبل از تولید دستگاه های 7 و 8 مرحله ای پر فروش ترین دستگاه های بازار بودند. دستگاه 6 مرحله ای مینروا که قیمت مناسب تری نسبت به مدل های دیگر آن دارد می تواند آب را به طور کامل تصفیه کند و یک دستگاه مقرون به صرفه است.

فیلتر پروپیلن در مرحله ی اول دستگاه املاح درشت و رسوبات آب را از بین می برد، فیلتر مرحله دوم کربن پودری کلر آب را حذف کرده و فیلتر کربن بلاک باقی مانده ی مواد شیمیایی آب را از بین می برد و به بهبودی طعم و بوی آب کمک می کند. در ادامه فیلتر ممبران در مرحله چهارم با انجام فرایند اسمز معکوس تمام ناخالصی ها و ذرات ریز آب را تا 95 درصد حذف کرده و آب را خالص می کند.

فیلتر پنج یعنی پست کربن آبی که درون مخزن نگه داشته شده است را تصفیه نهایی می کند و بو و مزه ی بد آن را از بین می برد و در نهایت فیلتر مینرال در مرحله ی آخر مواد معدنی مفید را به آب اضافه می کند. این دستگاه در کنار مقرون به صرفه بودن آبی که در اختیارتان قرار می دهد سالم و بهداشتی خواهد بود.

  • تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی:

این دستگاه تا مرحله ی ششم عملکردی مشابه با دستگاه 6 مرحله ای دارد با این تفاوت که در مرحله هفتم خود دارای یک فیلتر قلیایی کننده است. از آن جایی که طی فرایند اسمز معکوس PH آب پایین می آید این فیلتر میزان سختی آب را به حد استاندارد و نرمال برمی گرداند و خواص زیادی به آن می دهد. آب یونیزه یا قلیایی خاصیت ضد سرطانی دارد و اجازه ی رشد سلول های سرطانی در خون را نمی دهد چرا که با نوشیدن این آب خون قلیایی شده و سلول های سرطانی نیز تنها در محیط های اسیدی رشد می کنند.

  • تصفیه آب 8 مرحله ای یو وی دار فرابنفش:

تصفیه آب های یو وی دار یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار می باشند که دارای سیستم اسمز معکوس است و بیشترین میزان تصفیه را انجام می دهد. تصفیه آب فرابنفش مینروا تا مرحله هفتم عملکردی همانند تصفیه آب قلیایی دارد اما در آخرین مرحله یک فیلتر فرابنفش بر روی آن نصب شده است. این فیلتر یک لامپ یووی درون خود دارد که با تاباندن اشعه ماروابنفش به آب، تمامی میکروب های آن را از بین می برد.

  • تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز:

بهترین و کامل ترین مدل مینروا تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز است. این دستگاه مشابه دستگاه قلیایی کننده است با این تفاوت که در مرحله ی هشتم یک فیلتر اکسیژن ساز دارد که سطح اکسیژن آب را افزایش می دهد. این امر باعث هیدراته نگه داشتن بدن می شود و با نوشیدن این آب پوست شاداب تر و سرزنده تر خواهد شد و انرژی زیادی نیز وارد بدن ما می شود. تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا یک دستگاه کامل و تمام عیار است که هر آنچه از آب تصفیه کن قدرتمند میخواهید را برآورده می کند. 

معرفی برند مینروا

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل از فروشگاه معتبر و اطمینان از اورجینال بودن آن نکته ی قابل توجهی است. شرکت تصفیه آسا نمیاندگی تصفیه آب مینروا در ایران می باشد که بهترین دستگاه ها را همراه با خدمات پس از فروش و گارانتی یک ساله ارائه می دهد. برند مینروا بهترین دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا می باشد که می توایند جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب و سایر اطلاعات آن به وب سایت تصفیه آسا مراجعه نمایید و یا با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

"طبیعتا همه ما برای خرید بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیاز به تحقیق و بررسی تفاوت انواع دستگاه‌ تصفیه آب و مقایسه بهترین دستگاه های تصفیه آب در مارک و برند های مختلف با هم داریم. مینروا از میان مارک‌ های معروف، برندی خوش آوازه و درجه یک است که خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز در اختیار خریداران قرار خواهد داد."

با خرید دستگاه تصفیه آب اورجینال از تصفیه آسا خدمانی دیگر مانند ارسال و نصب رایگان دستگاه و تعویض دوره ای فیلتر ها را نیز دریافت خواهید کرد. مشاورین این مجموعه هر روز آماده ی پاسخگویی و اائه ی مشاوره ی رایگان خرید آب تصفیه به شما عزیزان می باشند.