رنتینال ارائه دهنده اجاره خودرو، اجاره ماشین، اجاره خودرو لوکس، رنت ماشین تهران، اجاره ساعتی خودرو در تمامی مناطق تهران میباشد.

مزایا و معایب اجاره خودرو

اجاره ماشین چیز خیلی فوق العاده است که در بسیاری از کشورهای دنیا رایج دارد و اجاره خودرو همانند خرید آن چیز عجیبی نیست اما کاربرد بسیاری در بین مردم دارد. در واقع ریتم زندگی، مردم را به صورت سیستماتیک مجبور میکند تا از وسایل نقلیه استفاده کنند منتها مردم به دلیل وضعیت اقتصادی امکان خرید خودروهای لوکس را ندارند و قاعدتا اجاره ماشین برای آنها به صرفه تر و راخت تر است.

اجاره خودرو لوکس راهی بسیار عالی برای سفر در مناطق گردشگری کشور همراه با آسایش کامل است و شما میتوانید راحتتر و سریع تر از زمانی که  از وسایل نقلیه عمومی استفاد میکنید به مقصد برسید.

اکثر شرکت های اجاره خودرو در تهران مثل شرکت رنتینال از خودروهای مختلف با برندهای متفاوتی برای اجاره خودروهای خود استفاده میکنند و شما نسبت به وضعیت مالی و شرایط خود میتوانید برای اجاره خودرو مورد نظرتان مثل اجاره خودرو لوکس، اجاره خودرو های شاسی بلند و... اقدام کنید.

مزایای اجاره خودرو تهران

اجاره خودرو از مزایای زیادی برخوردار است که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

راحتی و آسایش با اجاره ماشین تهران :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما برای اجاره خودرو کافی است در اینترنت خودرو لوکس خود را به صورت آنلاین رزرو کرده و هزینه مورد نیاز را پرداخت کنید و با آسایش به سفر خود بپردازید.

مقرون به صرفه بودن رنت ماشین تهران

اجاره ماشین میتواند بسیار ارزان و مقرون به صرفه باشد چون شما دیگر نگران تعمیر ماشین نخواهید بود و با قیمتی مناسب خودرویی لوکس و عالی را اجاره میکنید.

آزادی انتخاب ماشین و اجاره خودرو طبق سلیقه خود

بسیاری از شرکت هایی که خدمات اجاره خودرو، اجاره ون و دیگر وسیله های نقلیه را ارائه میدهند معمولا بسیاری از برند های خودرو را دارند و این باعث میشود شما برای اجاره ماشین طیف گسترده ای از خودرو ها را برای انتخاب خود در دسترس داشته باشید .

اجاره ون

یکی از دغدغه های مردم عزیز تهران اجاره ون در تهران میباشد, سفر های دسته جمعی لذت زیادی دارند به شرط آنکه امکانات فراهم باشد. مهمترین نکته در تفریحات گروهی وسیله نقلیه است. اغلب افراد به دلیل فراهم نبودن وسایل نقلیه مناسب از سفر گروهی پشیمان می شوند.

اما از زمانی که اتومبیل های بزرگ و با ظرفیت بالا به ایران وارد شده اند سفر های دسته جمعی و گروهی نیز افزایش یافته است. وقتی گروه شما بین 5 الی 15 نفر باشد اجاره اتوبوس به صرفه نیست. این تعداد افراد نیز به بیشتر از دو خودرو سواری نیاز دارند که برای بسیاری از افراد استفاده از خودرو شخصی برای مسافرت مقدور نیست.

در اینجا مناسب ترین وسیله برای سفر و حمل و نقل اتومبیل ون می باشد. اجاره ون به راحتی و با قیمت های مقرون به صرفه امکانپذیر است.

معمولا مسافرت با وسایل نقلیه عمومی محدودیت هایی در برنامه شما ایجاد میکند مخصوصا در روزها و ایام تعطیل که خوشایند نیست اما شما میتوانید با اجاره ون مورد نظرتان برنامه سفر خود را آنطور که دوست دارید تنظیم کنید و هر زمان خواستین به سفر بروید و هر کجا که مایل بودین توقف کنید و در سفر خود تغییراتی ایجاد کنید.

اجاره ون

معایب اجاره خودرو

شرایط سختگیرانه شرکت های اجاره ماشین :

بسیاری از شرکت های اجاره ماشین  برای اجاره خودروهای لوکس خود شرایطی را در نظر میگیرند . شما باید حتما برای اجاره خودرو دارای گواهینامه رانندگی باشید و خودرو را در شرایط قابل قبول و بدون آسیب برگردانید و همچنین در صورت تخلف توسط خودروی اجاره شده توسط شما جریمه خواهید شد.

هزینه ای که بابت اجاره خودرو پرداخت میکنید 

معمولا هزینه ای که برای اجاره ماشین پرداخت میکنید بیشتر از هزینه کرایه سفر خواهد بود  و هزینه پرداختی بابت اجاره خودرو قابل برگشت نیست حتی در صورتی که شما از خودرو استفاده نکرده باشید، در ضمن شما باید خودروی اجاره شده را باید با باک پر برگردانید.

کنترل های نا آشنا:

در خودروهای لوکس و به روز معمولا اکثر افراد با کنترل های آن خودرو آشنا نیستند و برای از بین بردن این سردرگمی بهتر است قبل از حرکت کمی زمان بگذارید و خود را با این کنترل ها آشنا کنید.

نکاتی که باید هنگام اجاره خودرو مد نظر داشته باشیم چیست؟

بازرسی قبل از اجاره ماشین ضروری است:

همیشه قبل از امضای قرارداد اجاره خودرو ، ماشین را به طور کامل بررسی کنید چون بسیاری از شرکت های اجاره ماشین از شما میخواهند فرم بازرسی خودرو را امضا کنید و اکثر مردم به دلیل عجول بودن بدون بررسی خودرو فرم را امضا میکنند

شما قرار نیست برای آسیب های موجود خودرو پاسخگو باشید پس حتما این مورد را بررسی کنیئ.

شارژ سوخت یا به عبارتی پر کردن باک بنزین هنگام تحویل ماشین :

بسیاری از شرکت ها هنگام اجاره خودرو باک بنزین پر را به شما تحویل میدهند و اگر شما کمتر از این مقدار برگردانید هزینه محلی تعیین میشود که باید آن هزینه را پرداخت کنید.

شرکت هایی هم هستند که با هر سطحی از باک بنزین برای اجاره ماشین با شما توافق میکنند.

اجاره ماشین برای خارج از کشور

اجاره ماشین برای خارج از کشور یکی دیگر از خدمات رنتینال میباشد معمولا بعضی از شرکت ها خودروهای خود را برای سفر در داخل کشور اجاره میدهند و قبل از اجاره خودرو به این امر نیز توجه داشته باشید.

به موقع برگردید :

برگرداندن خودروی اجاره ای دیرتر از زمان توافق شده برای شما هزینه های اضافی در بردارد.

اجاره ماشین

برای اطلاعا بیشتر در مورد اجاره خودرو تهران به سایت rentinal مراجعه کنید.