شاید بتوان نبود وسیله‌ای مانند تلویزیون را چند روزی تحمل کرد، اما بدون یخچال حتی 24 ساعت هم نمی‌توان دوام آورد. چون برای نگهداری بیشتر مواد غذایی و جلوگیری از فاسد‌شدن آن‌ها قطعا نیاز به یخچال داریم. این لوازم ضروری در کنار اهمیت بالایی که برای ما دارند از قیمت‌های بالایی هم برخوردارند تا جایی که در طول زندگی شاید یک یا نهایتا دوبار توانایی خرید هرکدام را داشته باشیم.

تصور کنید یک یخچال قیمتی برابر با 20 تا 100 میلیون دارد. با شرایط اقتصادی فعلی تصور اینکه بتوان وسیله‌ای مانند یخچال را به راحتی تعویض کرد تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد. به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در صورت خرابی وسیله خانگی خود از نمایندگی‌های معتبر برای تعمیر آن کمک بگیرند.

طبیعتا برای تعمیر یخچال مابه یا تعمیر یخچال فریجیدر سعی می‌کنیم از نمایندگی همان برند استفاده کنیم. چون نمایندگی‌هایی مانند نمایندگی دوو، نمایندگی بکو یا هر برند دیگری از تمامی استانداردهای لازم برای تعمیر دستگاه شما پیروی می‌کند تا در نهایت بتواند خدمات رضایت‌بخشی را ارائه کند.

چگونه از لوازم خانگی خود به بهترین شکل استفاده کنیم؟

حتما عبارت معروف "پیشگیری بهتر از درمان است" را قبلا شنیده‌اید. این عبارت درباره لوازم خانگی هم صدق می‌کند. توصیه می‌کنیم قبل از استفاده از دستگاه خریداری شده خود، دفترچه راهنمای آن را به طور کامل مطالعه کنید تا دقیقا با دستورالعمل نحوه استفاده از آن آشنا شوید.

هنگام نصب هم بهتر است از متخصصان نمایندگی مربوطه کمک بگیرید تا هم از خدمات گارانتی آن استفاده کنید و هم اینکه دستگاه با رعایت کلیه اصول استاندارد نصب شود. به این شکل می‌توانید امیدوار باشید که وسیله شما تا مدت‌ها بدون کوچک‌ترین مشکلی کار کند.

تعمیرکاران نمایندگی جنرال الکتریک مدرن تکنیک هنگام نصب دستگاه، کلیه موارد مهم در خصوص نصب دستگاه را رعایت می‌کنند تا کمترین میزان فشار به دستگاه شما وارد شود. فضای نصب، نوسانات برق و ... جز به جز توسط متخصصات نمایندگی مورد توجه قرار می‌گیرند.

اهمیت تعمیر سریع لوازم خانگی

لوازم خانگی

یک محصول هرچقدر هم که کیفیت بالایی داشته باشد، در هر صورت بعد از چند سال استفاده به سرویس یا حتی تعمیر نیاز پیدا می‌کند. اگر دستگاه شما دچار مشکل شد، مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید، تعمیر هرچه سریعتر آن است. تصور کنید برای تعمیر یخچال بکو خود که تنها یک مشکل جزئی پیدا کرده دست دست کنید. همین نقص کوچک باعث ایجاد فشار بیش ازحد به موتور یخچال می‌شود. عدم توجه به این مسئله ممکن است شما را به دردسر انداخته تا جایی که مجبور به تعویض موتور یا حتی خود یخچال شوید.

نکته قابل توجه بعدی اهمیت مهارت عیب‌یابی تعمیرکاران است. نمایندگی‌هایی مانند نمایندگی بکو، نمایندگی دوو، نمایندگی سامسونگ و... از کارآزموده‌ترین متخصصان استفاده می‌کنند. این متخصصان حرفه‌ای، مهارت بالایی در عیب‌یابی صحیح و سریع دارند.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای تعمیر یخچال فریجیدر خود از یک تعمیرکار معمولی کمک گرفته‌اید و بعد از تعمیر و کلی هزینه تازه متوجه شده‌اید که مشکل یخچال شما چیز دیگری بوده و تعمیرکار به اشتباه قطعه دیگری را تعوض کرده است و تاخیر در برطرف کردن مشکل اصلی، مشکلات دیگری را به وجود آورده است. بنابراین در صورت بروز مشکل بهتر است برای عیب یابی بهتر، دقیق‌تر و سریع‌تر وسیله خود به سراغ نمایندگی‌های معتبر برند دستگاه خود بروید.

تعمیر یخچال

یخچال‌های امروزی با یخچال‌های قدیمی تفاوت زیادی دارند. تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در این یخچال‌ها و تلاش برای ارائه امکانات بیشتر توسط برندها، تعمیر و نگهداری این وسیله را به چالشی بزرگ تبدیل کرده است. چون تعمیر یخچال‌های امروزی مانند تعمیر یخچال فریجیدر، تعمیر یخچال بکو، یخچال سامسونگ، ال جی و... با استفاده از تکنیک‌های پیچیده و استاندارهای خاصی انجام می‌شود.

تعمیر بردهای پیشرفته و  حساس این یخچال‌ها که دستورالعمل‌های لازم را به قسمت‌های مختلف آن ارسال می‌کنند کار هر کسی نیست. بنابراین استفاده از یک تعمیرکار معمولی که تنها با سیستم‌های قدیمی آشنایی دارد تنها صرف زمان و هزینه مازاد است.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی هم درست مانند تعمیر یخچال پیچیدگی‌های زیادی دارد. چون ماشین‌های لباسشویی جدید به سمت دیجیتالی‌شدن پیش رفته‌اند. در واقع این دستگاه‌ها علاوه بر سیستم سخت‌افزاری، از سیستم‌های نرم‌افزاری پیچیده هم بهره می‌برند و برای تعمیر حتما باید به متخصص این کار مراجعه کرد. فراموش نکنید اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود به فردی خارج از سیستم نمایندگی مراجعه کنید، نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ از ارائه خدمات تحت گارانتی، خودداری خواهد کرد.

تعمیرات سریع لوازم خانگی در تهران

خوشبختانه نمایندگی‌های معتبر زیادی در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. نمایندگی معتبری مانند مدرن تکنیک در کنار به‌کارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده، با راه‌اندازی شعبه‌های مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران سعی کرده تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیروی متخصص خود را به آدرس مشتریان فرستاده و خدمات مناسبی را ارائه نماید.  

برای استفاده از خدمات مدرن تکنیک که نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بسیاری از برندهای شناخته شده ازجمله تعمیر یخچال مابه، تعمیر یخچال فریجیدر، سامسونگ، جنرال الکتریک، وستینگهاوس، وایت هاوس، ویرپول و... را در کارنامه خود دارد، کافی است با شماره زیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصان این نمایندگی بهره ببرید.

شماره تماس شرق تهران 02177081090

شماره تماس غرب تهران 02188566359

شماره تماس شمال تهران 02122000923

شماره تماس جنوب تهران 02155102370