در سال‌های اخیر با رشد بی‌سابقه بازار کریپتو و وضعیت اقتصادی نابسامان جهان، توجه بسیاری از مردم به دنیای ارز دیجیتال جمع و سرمایه گذاری و کسب درآمد در این حوزه بسیار همه‌گیر شد، به شکلی که این روزها دیگر هیچ جمعی وجود ندارد که حداقل یکی از افراد آن قبلا یا در حال حاضر سرمایه گذار رمز ارز نبوده و نباشد.

کسب درآمد از دنیای کریپتو راه‌های متعددی دارد که هر کدام در نوع خود ریسک‌ها و خطرات کم و زیادی دارند. در برخی موارد باید دانش تحلیلی بالایی از بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید (مثل ترید یا معامله) و در برخی دیگر برای کسب درآمد تنها کافی است در فرآیند بازاریابی یک شرکت یا صرافی همچون بیت 24 با آن همکاری کنید و در ازای فعالیت خود پاداشی بگیرید.

کسب درآمد از روش معامله

در این روش درآمدزایی حوزه کریپتو، کاربر باید در مرحله اول دانش کافی برای تحلیل تکنیکال و همچنین فاندمنتال بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد و به صورت فعال و کنش‌گر، مشغول معاملات خرید و فروش شود. گفتنی است که برای انجام این معاملات و کسب درآمد از دنیای ارز دیجیتال یا می‌توانید از صرافی های غیر متمرکز و کیف پول‌های غیر حضانتی استفاده کنید، یا اینکه از صرافی‌های متمرکز و کیف پول داخلی آن‌ها استفاده کنید که این کار فرآیند معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال و کسب درآمد خالص را برای شما بسیار آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر می‌کند.

البته گفتنی است که بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال دنیا به خاطر تحریم‌های آمریکا رابطه خوبی با ایرانیان ندارند و اجازه کسب درآمد فعال را به این سادگی‌ها در اختیار آن‌ها قرار نمی‌دهند. در چنین شرایطی به نظر می‌آید استفاده از صرافی‌های داخلی معتبر بهترین گزینه برای ایرانیان عزیز باشد.

کسب درآمد از روش ریفرال

یکی از روش‌های کسب درآمد بی‌خطر از دنیای ارز دیجیتال، عضویت با استفاده از روش ریفرال و عضویابی برای شرکت‌ها و صرافی های معتبر است. توجه داشته باشید که این روش تنها تا زمانی بی‌خطر است که برای دریافت پاداش خود نیازی به سرمایه گذاری نداشته باشید و همچنین شرکت مدنظر خوش‌آوازه باشد.

روند کلی کسب درآمد از روش ریفرال این است که کاربران ابتدا در وب سایت شرکتی معتبر ثبت نام می‌کنند و بعد از دریافت کد معرف خود، آن را به دوستان و آشنایان می‌دهند تا ثبت نام کنند. در این روش سرمایه اولیه‌ای هزینه نمی‌شود و تنها هزینه کاربر وقت و زمانی است که برای ثبت نام صرف می‌کند. ضمن اینکه کسانی که با کد معرف شما ثبت نام می‌کنند نیز نباید هزینه‌ای به سایت یا اپلیکیشن مد نظر واریز کنند تا جایزه شما به حساب‌تان ریخته شود.

شرکت دانش بنیان و صرافی فعال حوزه بلاک چین بیت 24 این روزها کمپینی برای عضویت در وب سایت و اپلیکیشن خود راه‌اندازی کرده که برای شرکت در آن هیچ سرمایه اولیه‌ای لازم نیست و تنها با معرفی کردن دوستان و آشنایان خود و ثبت نام کردن آن‌ها در این صرافی، حساب شما به ازای هر نفر مبلغی شایان توجه شارژ می‌شود. گفتنی است که جایزه کاربر اصلی که با کد معرف وی ثبت نام شده است با افزایش تعداد ثبت نام کنندگان، به صورت تصاعدی بالاتر می‌رود و هر چه تعداد نفرات بیشتری را با بیت 24 آشنا کند، بدون شک درآمد بیشتری نیز خواهد داشت.

صرافی بیت24

برای مطالعه بیشتر درباره کمپین میلیاردر شو بیت 24 می‌توانید به آدرس https://bit24.cash/campaign مراجعه کنید. همچنین برای شرکت در این کمپین و کسب درآمد از صرافی بیت 24 باید ابتدا خودتان در این پلتفرم عضو شوید که در چهار مرحله ساده امکان پذیر است.

به این منظور ابتدا به صفحه اصلی وب سایت بیت 24 مراجعه کنید و وارد بخش ثبت نام شوید. شماره موبایل خود را وارد کنید و در صفحه بعد رمز عبوری تعیین کنید. در مرحله بعد اطلاعات هویتی خود را وارد کنید و سپس مراحل توضیح داده شده برای احراز هویت را انجام دهید.

نمونه تصویر

با انجام این مراحل چهارگانه و ساده می‌توانید سفر خود را در دنیای کریپتو آغاز و به کمک کمپین کسب درآمد از صرافی ارز دیجیتال بیت 24، هزینه اولیه‌ای برای انجام معاملات و خرید و فروش رمز ارز به دست بیاورید.