اما تمامی این افراد نمی‌توانند جایگاه شغلی مورد نظر خود را به دست آورند. چرا که بسیاری از نکات کاربردی و دستورالعمل‌های مهم این رشته را نمی‌شناسند. به‌ همین دلیل هم مجتمع فنی عالی و آزاد نوین پارسیان بر آن شد تا مجموعه‌ای از نکات کاربردی برای آنان که می‌خواهند مهندس برق شوند، فراهم نماید و در اختیار متقاضیان قرار دهد.

در مورد آموزش الکترونیک بدانید

رشته مهندسی برق، تنوع بسیار بالایی داشته و شامل گرایش‌های الکترونیک، مخابرات، کنترل و برق قدرت است. مهندسی الکترونیک یکی از این گرایش‌ها است که در آن از رفتار الکترون‌ها استفاده می‌کنند و به توسعه دستگاه‌ها، قطعات و تجهیزات الکترونیکی اقدام می‌نمایند.

این رشته در واقع یکی از قدیمی‌ترین گرایش‌ها در مهندسی برق محسوب می‌شود. آموزش الکترونیک آموزشگاه نوین پارسیان نیز در واقع مجموعه‌ای از آموزش‌ها است که هدف اصلی آن‌ها تشریح مبانی علم الکترونیک و مقدمات آن تا سطوح پیشرفته و کاملاً حرفه‌ای است.

در این آموزش‌ها به بررسی حرکت و رفتار الکترون‌ها در خلأ در مواد رسانا و یا نیمه رسانا و اثرات و کاربردهای آن پرداخته خواهد شد. از طریق این آموزش‌ها دانشجویان یاد خواهند گرفت که چگونه به ساخت قطعات الکترونیکی اقدام کنند. همچنین کاربرد در مدار را آموزش خواهند دید.

همان‌طور که می‌دانید گرایش الکترونیک خود شامل ۲ بخش اصلی بوده و میکرو الکترونیک، مدار و سیستم را دربرمی‌گیرد.

آموزش آنلاین الکترونیک

با آموزش‌های ارائه‌ شده در مجتمع فنی و آزاد نوین پارسیان، علاوه‌ بر آموزش‌های فنی الکترونیک و ارتقای توان علمی، دانشجویان علاقه به کار تیمی را فرا خواهند گرفت و مهارت تحلیل و تفسیر داده‌ها را به دست خواهند آورد و با نرم افزارهای این رشته آشنا خواهند شد.

تأسیسات برقی کدامند؟

تأسیسات برقی و یا الکتریکی مواردی از قبیل تلفن، روشنایی، آنتن مرکزی، منبع تغذیه اضطراری، دوربین مداربسته و… را در بر می‌گیرد. انجام این تأسیسات در  ساختمان و طراحی آن‌ها مراحلی داشته و ترتیب انجام آن‌ها نیز بسیار مهم است.

اجرا و طراحی این تجهیزات با برخی از دستورالعمل‌ها و نکات کاربردی هم پیوند خورده  که باید حتماً این موارد را رعایت کنید تا به یک مهندس برق حرفه‌ای تبدیل شوید.

با آموزش تأسیسات الکتریکی و برقی در مجتمع فنی نوین پارسیان تمامی این مراحل را آموزش خواهید دید و دستورالعمل‌ها و نکات مهم این رشته را فرا خواهید گرفت. همچنین با ابزارها و تجهیزات مورد نیاز این حرفه آشنایی حاصل خواهید کرد.

PLC، ابزاری کنترلی

دوره آموزش PLC، یکی از دوره‌های محبوب و پرطرف‌دار برق صنعتی در کشور است. این شاخه‌ علمی از بازار کار خوبی برخوردار بوده و درآمد آن‌ هم قابل‌ توجه است. به دلیل نیاز و تقاضای بالای دانشجویان، مجتمع فنی عالی و آزاد نوین پارسیان بر آن شد تا این دوره‌ها و کلاس‌های کاملاً تخصصی را برگزار کند. دوره آموزش پی ال سی در این مجتمع فنی و علمی، به صورت‌های عملی و تئوریک برگزار می‌گردد.

همان‌طور که می‌دانید برای‌ اینکه شروع قدرتمندی در کسب‌ و کار خود داشته باشید به‌ ویژه در رشته‌هایی مانند  PLC، باید در ابتدا از آموزش‌های تئوریک بهره‌مند شوید. با در نظر گرفتن این اصل، مجتمع نوین پارسیان در ابتدا دانشجویان را با این موضوعات آشنا خواهد کرد و تمامی مباحث تئوریک را توسط اساتید خبره که تجربه بسیار بالایی در صنعت برق به دست آورده‌اند در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد و سپس به‌ صورت عملی، آموزش‌های خود را تکمیل خواهد کرد.

در این دوره آموزشی، دانشجویان تمامی مباحث و نکات کاربردی را از پایه تا پیشرفته فراخواهند گرفت. آموزش پی ال سی دلتا، پی ال سی زیمنس و … از جمله سرفصل‌ها و مباحث ارائه شده این دوره خواهد بود. پس‌ از دریافت آموزش‌های مورد نیاز نیز می‌توانید به‌ عنوان یک متخصص وارد بازار کار شده و درآمد بالایی را از آن خود کنید.

دوره آموزش  PLCمجتمع نوین پارسیان، دوره‌ای کاملاً متفاوت برای علاقه‌مندان به پیشرفت در صنعت برق خواهد بود و تمامی مباحث و موضوعات سخت افزاری و نرم‌افزاری را در بر خواهد گرفت.