اما بسیاری از امکانات و آیتم‌های این بازی رایگان نیست و برای استفاده از آنها به رویال پس کلش رویال احتیاج دارید. همچنین با استفاده از این رویال پس با هر بار پیروزی سکه و صندوق بیشتری دریافت خواهید کرد و سرعت پیشرفت شما در بازی به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد. اما با توجه به تحریم‌ها و عدم امکان خرید مستقیم رویال پس، لازم است از سایت‌های معتبر برای خرید این آیتم بهره ببرید.

چرا باید رویال پس کلش رویال بخریم؟

همانطور که گفتیم خرید رویال پس کلش رویال علاوه بر اینکه امکانات و ویژگی‌های جدیدی که به بازی اضافه می‌کند، سرعت پیشرفت و دریافت جوایز را نیز بیشتر می‌کند. از آنجایی که کلش رویال یک بازی رقابتی است، خرید بلیط کلش رویال می‌تواند به برتری شما بیانجامد. مزایای خرید رویال پس کلش رویال شامل:

  • امکان باز کردن صندوق‌های بیشتر

با خرید رویال پس کلش رویال امکان دریافت و باز کردن صندوق‌های بیشتر وجود دارد؛ به طوری که در حالت عادی تنها یک صندوق را باز می‌کنید اما با خرید پس رویال می‌توانید ترتیبی تعیین کنید که حتی در حالت آفلاین بودن صندوق‌ها به همان ترتیب باز شوند.

  • طلایی شدن اسم

با خرید رویال پس کلش رویال ارزان اسمتان نیز به صورت طلایی و براق نمایش داده می‌شود و سایر بازیکنان از متوجه تمایز و حرفه ‌ای بودن اکانت شما خواهند شد.

  • چالش‌های مخصوص

برخی چالش ‌ها وجود دارند که به صورت اختصاصی برای بازیکنانی که خرید رویال پس کلش رویال داشته اند به اجرا در خواهند آمد. با استفاده از رویال پس می‌توانید در این چالش‌های جذاب شرکت کنید و جوایز بیشتری کسب کنید.

  • جوایز و امکانات بیشتر

  • دریافت شکلک و جلد فصلی جدید

  • با شدن قفل مزایای ویژه در بازی

  • صندوق‌ و کارت‌های اختصاصی رویال پس

  • جوایز جدید در هر آپدیت بازی

کلش-رویال

آموزش خرید رویال پس کلش رویال

برای خرید رویال پس کلش رویال نمی‌توانید از طریق خود بازی اقدام کنید و بهتر است این کار را به سایت های معتبر بسپارید. از طرفی خرید رویال پس از سایت های خارجی می تواند مشکل زا باشد؛ سایت های خارجی معمولا با واحد پول های بین المللی و پرفکت مانی تبادلات خود را انجام می‌ دهند که پیچیدگی هایی دارند. همچنین بسیاری از این سایت ها به دلیل تحریم ها از بازیکنان ایرانی پشتیبانی نمی کنند.

آسان جم امکان خرید آسان و سریع پس رویال کلش رویال ارزان قیمت را برای شما فراهم نموده است. همچنین از طریق مطالعه راهنمای خرید در این سایت، می‌توانید مرحله به مرحله خرید رویال پس را آموزش ببینید. شما با مشخص کردن نوع اکانت و آیدی خود و پرداخت مبلغ رویال پس، این آیتم را در اکانت خود فعال می‌کنید.

به منظور خرید بلیط رویال در سایت آسان جم، کمتر از 3 دقیقه زمان لازم است. علاوه بر این پشتیبانی 24 ساعته و قیمت ارزان محصولات این سایت را نیز نباید فراموش کرد. اگر بازی محبوب شما کلش رویال است، اما تاکنون خرید بلیط برای بازی را امتحان نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم از طریق این سایت لذت بازی را دو چندان کنید.

توجه داشته باشید که با پایان هر سیزن یا فصل کلش رویال، اعتبار رویال پس به پایان می‌رسد. بنابراین با شروع فصل جدید لازم است رویال پس جدید خریداری کنید. توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاع از قیمت رویال پس کلش رویال، با آسان جم ارتباط برقرار نمایید.