این فرضیه سرعت پرواز متوسط ​​برای یک هواپیمای تجاری 500 مایل در ساعت را دارد که معادل 805 کیلومتر در ساعت یا 434 است. همچنین 30 دقیقه دیگر برای برخاستن و فرود می‌آید. بسته به سرعت باد ممکن است زمان دقیق شما متفاوت باشد.

اگر قصد سفر دارید، به یاد داشته باشید که زمان بیشتری را برای هواپیما به تاکسی بین دروازه و باند فرودگاه اضافه کنید. این اندازه گیری تنها برای زمان پرواز واقعی است. شما همچنین باید در زمان انتظار فرودگاه و تجهیزات و تأخیرهای هوا نیز آگاه باشید. اگر می‌خواهید بفهمید چه زمانی به مقصد خواهید رسید، ممکن است بخواهید ببینید اختلاف زمانی بین تهران، ایران و شانگهای چین وجود دارد یا خیر.

محاسبه زمان پرواز بر اساس فاصله مستقیم از تهران، ایران تا شانگهای چین در حدود 3،974 مایل یا 6 396 کیلومتر است. سفر شما در تهران آغاز می‌شود و این کار در شانگهای چین به پایان می‌رسد. جهت پرواز شما از تهران، ایران به شانگهای، چین شرقی (73 درجه از شمال) است.

فاصله ایران تا چین با هواپیما چند ساعت است

فاصله ایران تا چین با هواپیما

افراد زیادی به چین برای گردش و کار سفر می‌کنند. برای سفر به کشور چین قبل از شروع سفر بهتر است که مطلع باشید فاصله ایران تا پکن پایتخت چین با هواپیما تقریبا 5612 کیلومتر است. طی شدن مسیر پرواز تهران پکن نزدیک به 7 ساعت و نیم طول می‌کشد. اما برای سفر شانگهای بدانید فاصله هوایی تهران تا شانگهای 6396 کیلومتر بوده و طول مدت سفر با هواپیما 8 ساعت و نیم زمان می‌برد.

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران

چنانچه قصد سفر به پکن را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمایی ایران ایر (هما) Iran Air Airlines و هواپیمایی جنوب چین (چاینا ساترن) China Southern Airlines از تهران به پکن (بیجینگ) است. برنامه پروازی ایرلاین ماهان Mahan Air Airlines و ایران ایر (هما) Iran Air Airlines و جنوب چین (چاینا ساترن) China Southern Airlines به پکن چین به شرح زیر است:

فاصله ایران تا چین با هواپیما چند ساعت است

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر هما Iran Air Airlines عبارتند از:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:

پروازهای رفت

هفته ای 3 پرواز از تهران به پکن در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه و در ساعت 20:00 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه پکن ( بیجینگ ) چین انجام می شود مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه است.

این مطلب را هم بخوانید: دیدنی های مذهبی بندرعباس را ازدست ندهید!

پروازهای برگشت

هفته‌ای 3 پرواز از پکن به تهران در روزهای یک شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و در ساعت 00:15 AM از فرودگاه پکن به امام خمینی تهران انجام می‌شود مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه است.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می‌دهد (در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد).

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پکن چین تهران به وسیله هواپیمایی جاینا ساترن China Siuthern Airlines عبارتند از:

پرواز تهران شانگهای/ رفت

هفته‌ای 4 پرواز از تهران به پکن در روز های شنبه و دوشنیه و چهارشنبه و پنج شنبه و در ساعت 23:30 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه پکن ( بیجینگ ) چین انجام می‌شود مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه است.

پرواز تهران شانگهای/ برگشت

هفته ای 4 پرواز از شانگهای به تهران در روز های شنبه و دوشنیه و چهارشنبه و پنج شنبه و در ساعت 14:50 PM از فرودگاه پکن به امام خمینی تهران انجام می‌شود مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه است. در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی جنوب چین ( چاینا ساترن ) برنامه پروازی بالا را تغییر می‌دهد.

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر شانگهای و سایر شهرهای چین و یا استفاده از تورهای 2 ، 3 ویا 6 شبه در چین را نیز دارید. با دریافت اطلاعات بالا می‌توانید به انتخاب نوع ایرلاین خود برای سفر به شانگهای و به بررسی قیمت‌ها پرواز تهران شانگهای بپردازید. با سفر به شانگهای چین این شهر دیدنی خاطره خوبی برای خود و خانواده‌تان بسازید و بر تجربه سفر خود بیفزایید.