کاشت مو چیست؟

کاشت مو به چه صورتی انجام می شود؟ بهترین مرکز برای پیوند مو کاشت آن کدام است؟ آیا شما نیز در انتخاب بهترین تکنیک برای کاشت و پیوند مو دچار تردید هستید؟ هزینه کاشت مو چقدر است؟ مهمترین عوارض کاشت  چیست؟ در ادامه در نظر داریم توضیحات مفید برای کاشت مو را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.  در صورتی که قصد پیوند مو را دارید بهتر است اطلاعات لازم در این مورد را به خوبی مطالعه کنید. این امر در انتخاب تکنیک صحیح و البته کاهش میزان استرس شما بسیار مفید خواهد بود.

کاشت به فرایندی اطلاق می شود که در آن افرادی که دارای موی نازک هستند بعد از جراحی پیوند مو می توانند موی ضخیم را تجربه کنند. برای کاشت روش های مختلفی موجود است. هر یک از این روش ها مزیت و البته معایب خاص خود را دارند. روز به روز به تکنیک های که برای پیوند مو انتخاب می شود افزوده می شود و دستگاه های جدید می توانند دقت کاشت مو را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهند.

پیوند مو برای اولین بار در آمریکا انجام شد. تاکنون نیز روش های مختلفی برای کاشت معرفی شده است. برخی از این روش ها به دلیل اینکه ناقل بیماری های مختلف بوده اند، در همان روزهای اولیه منسوخ شده اند. شما می توانید با انتخاب یک کلینیک معتبر و البته شناخته شده از کیفیت پیوند مو به مقدار زیاد راضی باشید. تخصص و تجربه ی جراح برای کاشت بسیار مهم است. همچنین کلینیک هایی را انتخاب کنید که پروتکل های بهداشتی را به صورت اصولی مد نظر دارند.

کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو

برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو لازم است چه باید و نبایدهایی را در اولویت قرار دهیم؟ کلینیک های گوناگون در این حوزه فعالیت گسترده دارند. از سوی دیگر سودجویان همیشه در صحنه بوده اند. به همین دلیل برای  با احتیاط کامل و حساسیت بیشتر مراکز کاشت و پیوند مو را انتخاب کنید. هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند مشکلات جدی برای شما ایجاد کند. اقدامات پیوند مو اگر به صورت اصولی انجام نشود در این صورت می تواند عامل بروز بسیاری از عفونت ها شود. عفونت های ایجاد شده در سر نیز می تواند سلامت شما را به خطر بیندازد.

برای انتخاب کلینیک های معتبر بررسی کنید. اگر یک کلینیک، کاشت مو را به صورت اصولی انجام دهد در این صورت می تواند رضایت مخاطبان خود را به دست آورد. حتما فیدبک های لازم در آورید یک کلینیک را به دست آورید. نمونه کارهای قبل را جستجو کنید. در این صورت می توانید تا حدود  زیادی اعتماد لازم را به دست آورید. کلینیک تخصصی بیرانوند با ارائه ی گارانتی تضمینی برای کاشت مو در خدمت شما عزیزان است. توجه کنید ما گارانتی لازم را در صورتی ر اختیار شما قرار خواهیم داد که شما همه ی باید و نبایدهای قبل و بعد از جراحی را با دقت کافی انجام دهید.

بهترین روش کاشت مو چیست؟

روش های مختلفی برای کاشت مو موجود است از جمله:

  • روش SUT

  • روش FIT

  • روش FUT

هر یک از این روش ها مزیت فوق العاده ای دارند. به عنوان مثال در روش SUT سرعت انجام جراحی بسیار زیاد است. دقت این روش در مقایسه با سایر تکنیک ها  بسیار زیاد می باشد. همه ی تجهیزاتی که برای این تکنیک مورد استفاده قرار می گیرد یکبار مصرف بوده و این امر می تواند از لحاظ پروتکل های بهداشتی بسیار سودمند باشد. در مقابل روش FIT نسبت به سایر روش ها کم تهاجمی است.

بعد از این جزاحی هیچ گونه جای زخم باقی نمی ماند. همچنین در مقایسه با تکنیک های دیگر، روش FIT دارای درد و زخم کمتری است.  در نهایت باید بگوییم مهمترین مزیت روش FUT آن است که احتمال آسیب دیدن گرافت های مو بعد از پیوند با استفاده از این تکنیک بسیار کم است. همچنین لازم است بگوییم که روش FUT در مقایسه با سایر روش ها هزینه ی کمتری نیز دارد. 

عوارض کاشت مو  

کاشت مو دارای عوارض جانبی است. شما هر روشی را برای پیوند مو انتخاب کنید گرفتار برخی از عوارض آن خواهید بود. البته بسیار از عوارض جانبی این نوع از تکنیک ها کاملا طبیعی است و در کوتاهترین مدت مان از بین میرود. یک پزشک کاربلد با تجربه و تخصص خود می تواند عوارض ناشی را به مقدار بسیار زیاد کاهش دهد. اگرچه متناسب با روش کاشت، عوارض جانبی برای آنها متفاوت است ولی به طور کلی در فرایند کاشت  ما با عوارض زیر روبرو هستیم:

  • خونریزی

  • تورم

  • عفونت های مختلف

  • خارش

ریزش ناگهانی مو توجه کنید از ریزش ناگهانی مو دچار استرس نشوید. ریزش ناگهانی موها بعد از یک تا 5 هفته می تواند سبب ایجاد نگرانی در افراد باشد. که از آن به عنوان شوک ریزش مو یاد می شود. این امر کاملا طبیعی است و نباید برای شما نگران کننده باشد.

کاشت مو

هزینه ی کاشت مو؟

هزینه کاشت مو با توجه به عوامل مختلف متغیر است. به منظور استعلام هزینه برای کاشت مو می توانید با ما در تماس باشید. ما در تلاش هستیم که هزینه ای منصفانه ای را برای کاشت به شما پیشنهاد دهیم. ناگفته نماند هرگاه هزینه ی کاشت بسیار کمتر از میزان استاندار آن باشد در این صورت حتما به کیفیت و کارایی آن شک کنید. ندانم کاری در این مورد می تواند دردسرهای زیادی به همراه داشته باشد. قرار است یک ار برای پیوند مو هزینه کنید پس کیفیت را هدف اصل خود قرار دهید.

نتیجه ای که از پیوند مو به دست می آورید به مقدار قابل ملاحظه ای به تخصص پزشک، تکنیک به کار رفته، توجه به مراقبت های قبل و بعد از جراحی وابسته است. پس توصیه هایی که در اختیار شما قرار می گیرد را جدی بگیرید. اگر برای کاشت مو دچار استرس هستید حتما سعی کنید در جلسه ی مشاوره ای که برگزار می شود توصیه های لازم را به دست آورید. اگر دچار استرس باشید نمی توانید از مزیت این روش برای پرپشت شدن موهای تان بهره مند شوید.