صندوق‌های‌ سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت، همواره انتخابی جذاب برای افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بدون ‌ریسک به‌همراه سود پیش‌بینی ‌شده هستند. همین‌طور سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر نیز می‌توانند با قرار دادن واحدهای صندوق‌های با درآمد ثابت در پرتفوی خود، ریسک سبد سرمایه‌گذاری خود را کاهش داده و آن را بهبود ببخشند.

صندوق با درآمد ثابت دقیقاً چیست؟

صندوق‌های با درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود، صندوق‌هایی هستند که اکثر وجوه‌شان در منابع با درآمد ثابت (سپرده بانکی، انواع صکوک و ...) سرمایه‌گذاری می‌شود، از این‌رو امکان پیش‌بینی نرخ سود دوره‌ای در این نوع صندوق‌ها وجود دارد و سود پرداختی بسیار نزدیک به رقم پیش‌بینی شده است. سود کسب‌شده صندوق‌های با درآمد ثابت معمولا در دوره‌های یک‌ماهه یا سه‌ماهه پرداخت می‌شود و سرمایه‌گذاران متناسب با روزهای حضور در صندوق، سود دوره‌ای دریافت خواهند کرد. از این‌رو، اصطلاحا گفته می‌شود صندوق‌های با درآمد ثابت سود روزشمار پرداخت می‌کنند به این معنا که سرمایه‌گذار به ازای هر روز حضور در صندوق،‌ سودی دریافت خواهد کرد.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری توسط مدیران متخصص اداره می‌شوند. مدیران صندوق‌های با درآمد ثابت دارایی‌های صندوق‌ را در اوراق بهادار بدون ریسک یا کم ریسک سرمایه‌گذاری می‌کنند تا سود مورد نظر در هر دوره کسب شود. همین موضوع این صندوق‌ها را برای افراد ریسک‌گریز که به دنبال دریافت سود دوره‌ای هستند، به گزینه‌ی مناسبی تبدیل کرده است.

صندوق لوتوس پارسیان، سود بالاتر از سپرده بانکی

صندوق لوتوس پارسیان، سود بالاتر از سپرده بانکی

صندوق لوتوس پارسیان یکی از بزرگترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کشور است. این صندوق از نوع صندوق‌های با درآمد ثابت و با تقسیم سود است که واریز سود در آن به صورت ماهانه صورت می‌گیرد. سود پیش‌بینی شده برای صندوق لوتوس پارسیان تا پایان سال ۱۴۰۱ برابر ۲۱٪ سـود اسمی سالانه معادل 23.15 درصد سود موثر برآورد شده است.

روند سوددهی صندوق لوتوس پارسیان از آغاز فعالیت، نشانگر یک سیر بازدهی باثبات است؛ به‌طوری که نوسان سود در این صندوق در دوره‌های مختلف بسیار پایین بوده است. این نشان‌دهنده مدیریت باثبات و قوی پرتفوی صندوق است که می‌تواند پیش‌بینی دقیق از روند بازار داشته باشد و مدار سودآوری را با شیب مناسب مدیریت کند.

ثبات سودآوری به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که برنامه‌ریزی مالی دقیق‌تر و مناسب‌تری روی سود دریافتی ماهانه خود داشته باشند. همچنین، تحقق دقیق پیش‌بینی‌های مدیر درخصوص نرخ سود دوره‌ای صندوق لوتوس پارسیان در تمام سال‌های فعالیت مهر تاییدی دیگر بر مدیریت قوی و قابل‌اتکای این ابزار سرمایه‌گذاری است.

بهترین مزایای صندوق با درآمد ثابت لوتوس پارسیان

بهترین مزایای صندوق با درآمد ثابت لوتوس پارسیان

از ویژگی‌های مهم در صندوق لوتوس پارسیان که آن را یکی از بهترین صندوق‌های با درآمد ثابت کشور کرده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سود بالاتر از سپرده بانکی و بدون شکست نرخ

  • پایین‌ترین حد ریسک سرمایه‌گذاری با سود قابل پیش‌بینی

  • نقدشوندگی بسیار بالا (سه مرتبه پرداخت طی روز)؛ نقدشوندگی اصل سرمایه‌گذاری در روزِ ثبت درخواست

  • جریان درآمدی ثابت به طور ماهانه

  • معاف از مالیات و بدون کارمزد صدور و ابطال

  • ضمانت نقدشوندگی معتبر بانکی

  • امکان دریافت گواهی تمکن مالی جهت ارائه به سفارت‌ها

  • امکان سرمایه‌گذاری با سرمایه‌ و پول کم

  • ضامن نقدشوندگی یک شرط اجباری برای تمام صندوق‌ها نیست و به همین جهت بسیاری از صندوق‌ها از ویژگی ضامن نقدشوندگی بهره‌مند نیستند. ضامن نقدشوندگی با هدف افزایش اطمینان خاطر شما در سرمایه‌گذاری طراحی شده است تا زمانی که صندوق بنا به هر دلیلی نتواند نقدینگی لازم برای پرداخت مبالغ ابطال واحدها و بازگرداندن اصل پول و سود آن به سرمایه‌گذاران را تامین کند، ضامن نقدشوندگی مسئولیت پرداخت سرمایه را بر عهده گیرد.

چگونه در صندوق‌‌ با درآمد ثابت لوتوس پارسیان ثبت‌نام کنم؟

با سرمایه‌گذاری در صندوق لوتوس پارسیان، سرمایه شما تبدیل به واحد‌های سرمایه‌گذاری می‌شود و به نام سرمایه‌گذار ثبت می‌شود. برای شروع سرمایه‌گذاری نیاز به مبالغ بالا نیست و با تنها ۱۱۰ هزار تومان به ازای یک واحد سرمایه‌گذاری، می‌توان وارد صندوق شد.

تمامی امور صندوق لوتوس پارسیان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین، بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق پرتال لوتوس به سادگی قابل انجام است. برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت پرتال لوتوس باید حتما کد کاربری و رمز عبور خود را از پرتال لوتوس دریافت کنید و با ورود به پرتال، در صندوق‌ منتخب خود سرمایه‌گذاری کنید. اگر تاکنون در مرکز سرمایه‌گذاری آنلاین لوتوس ثبت نام نکرده‌اید، ابتدا در سامانه سجام ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوید و سپس به راحتی در پرتال لوتوس کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید.

صندوق لوتوس پارسیان، سود مطمئن و بدون ریسک

صندوق لوتوس پارسیان از بزرگترین صندوق‌های با درآمد ثابت کشور است که در دوره‌های ماهانه به سرمایه‌گذاران خود سود پرداخت می‌کند. سود این صندوق همواره به نحوی پیش‌بینی و اعلام می‌شود که اطمینان کامل از حصول آن نرخ و حتی بیش از آن وجود داشته باشد. در نتیجه احتمال ضرر در این صندوق‌ وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با صندوق با درآمد ثابت لوتوس پارسیان، به وب‌سایت تامین سرمایه لوتوس پارسیان به آدرس lotusib مراجعه کنید.