هزاران وبسایت داخلی خدمات و محصولات مختلفی را در فضای اینترنت ارائه می‌کنند؛ از سایت فروش اکسسوری، خدمات منزل، مبلمان و خدمات پزشکی گرفته تا سایت فروش خودرو!

شاید خرید و فروش خودرو یکی از پله‌های پایانی برای پذیرش خرید و فروش در فضای اینترنت باشد چرا که تا همین چند سال پیش به دلیل پیچیدگی این معامله، کاربران ایرانی فرآیند انتخاب و خرید خودرو و همینطور به فروش گذاشتن خودروهای دست دوم خود را صرفا از طریق بازارهای فیزیکی یا ارتباطاتشان دنبال می‌کردند.

حالا با وجود سایت فروش خودرو دست دوم و سایت‌های خرید اینترنتی خودرو، یکی از چالشی‌ترین معاملات دارایی‌های منقول کاربران تبدیل به تجربه‌ای آسان و بدون دغدغه شده است. در این مطلب قرار است درمورد ویژگی‌های مهم وبسایت خرید و فروش خودرو بپردازیم و یک مجموعه‌ی کاردرست در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

ویژگی‌های بهترین سایت فروش خودرو

ویژگی‌های بهترین سایت فروش خودرو

معامله‌ی خودرو از آن دست معاملاتی‌ست که بدلیل قیمت بالای محصول و ارزشمند بودن، پیچیدگی‌های حقوقی، طولانی بودن فرآیند انتقال خودرو، پیچیدگی‌های فنی محصول، نوسانات شدید بازار و وجود شیادان و کلاهبرداران متعدد در این بازار، برای بسیاری از افراد موضوعی دردسرساز و پرچالش بوده است.

بالاخص اگر تجربه فروش یا خرید خودروی دست دوم را داشته باشید می‌دانید که بسیاری از مراحل این کار از پیدا کردن خودرو تا کارشناسی سلامت آن و نقل انتقال پلاک و سند همگی فرآیندهای زمان‌بر و نیازمند دقت زیاد هستند. چطور یک سایت فروش خودرو باید این مراحل را برای کاربران تسهیل کند؟ ویژگی‌های بهترین سایت فروش خودرو چیست؟

امنیت در معامله خودرو

نقل و انتقال سند خودرو از جهات مختلفی نیازمند آگاهی و اطلاع از رویه‌های حقوقی‌ست. تجربه‌های تلخ کاربران در نوشتن مبایعه‌نامه‌ی حساب نشده و از دست رفتن وجه بیعانه با کلاهبرداری فروشنده یا مشکلات مختلف حقوقی در انتقال سند، اعتماد در این معاملات را کمرنگ کرده است.

از طرف دیگر نیز فروشندگان هم تجربه‌های مشابهی در سواستفاده‌ی کلاهبرداران از بی‌اطلاعی افراد در این باره داشته‌اند که وجود یک واسطه‌ی حقوقی مطلع و منصف را ضروری می‌کند. مهم‌ترین وجه یک وبسایت برای انجام معاملات اینچنینی، حفظ امنیت معامله و رعایت مسائل حقوقی مرتبط با آن است.

کارشناسی حرفه‌ای خودرو

کارشناسی حرفه‌ای خودرو

اصطهلاک خودرو از جمله چیزهایی‌ست که نقش مهمی در قیمت این کالای سرمایه‌ای در ایران دارد. وجود عوامل مختلف در قیمت خودرو از وضعیت ظاهری تا مشخصات فنی، سال ساخت و تغییرات ایجاد شده در خودرو می‌تواند محاسبه قیمت منصفانه را برای طرفین معامله دشوار کند. کارشناسی صحیح و حرفه‌ای که در نهایت قیمت مناسبی را برای خودرو تعیین کند عامل بسیار تعیین‌کننده‌ای در کیفیت خدمات خرید و فروش آنلاین خودرو است.

سهولت معامله

فرآیند خرید و فروش ماشین مراحل مختلفی را طی می‌کند که هماهنگی آن برای خریدار و فروشنده امری نسبتا دشوار است. بازدید اولیه، بازدید کارشناس، تعیین قیمت، رویت اسناد، نوشتن مبایع‌نامه، نوشتن وکالتنامه تعویض پلاک، دریافت نوبت تعویض پلاک و انتقال سند همگی زمان بسیار زیادی از خریدار و فروشنده می‌گیرد که با وجود یک واسطه‌ی حرفه‌ای می‌تواند بسیار کوتاه‌تر شود.

انتخاب آسان خودروی دلخواه

پیدا کردن خودروی دسته دوم و حتی صفر که مطابق سلیقه و بودجه‌ی ما باشد اصلا کار ساده‌ای نیست. این کار بدون داشتن یک منبع مناسب می‌تواند روزها و هفته‌ها به طول بیانجامد. یک وبسایت جامع با معرفی گزینه‌های کارشناسی شده می‌تواند شما را چند گام در خرید خودرو جلو بیاندازد.

علاوه بر این چهار مورد، ویژگی‌های دیگری نیز می‌توانند بهترین وبسایت فروش خودرو را تعریف کنند. از جمله :

 • امکان تخمین خودکار قیمت خودروی دست دوم

 • امکان جستجوی خودروی دلخواه با فیلترهای مختلف

 • مشاهده قیمت روز خودروهای بازار

 • داشتن شعب فیزیکی مختلف و معتبر

 • و ارائه اطلاعات کاربردی و واقعی درباره خرید و فروش خودرو به کاربرند

برای خرید یا فروش خودرو به دنبال یک مرجع حرفه‌ای و کاربلد هستید؟

معرفی سایت فروش خودرو۴۵

معرفی سایت فروش خودرو۴۵

مجموعه‌ی خودرو۴۵ بیش از ۵ سال است که در زمینه‌ی فروش فوری خودروهای کارکرده فعال است. این شرکت مرجعی مطمئن است که با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های موجود فرآیند فروش خودروهای دست دوم را سریع‌تر، امن‌تر و شفاف‌تر می‌کند.

مجموعه خودرو۴۵ مشکلات مربوط به معاملات خودروهای کارکرده را با راهکارهای مختلفی از پیش روی فروشندگان و خریداران برداشته تا در بازار پرنوسان و پرحاشیه‌ی خودرو بتواند تجربه‌ی دلچسب‌تری را در معامله‌ی خودرو برای کاربرانش رقم بزند.

مزایای خرید از خودور۴۵

خدمات این مجموعه و ارزش‌های سازمانی آن معرف رویکرد این مجموعه در ارائه‌ی خدمات است:

 • ثبت درخواست فروش خودرو ظرف چند دقیقه و تنها با یک بار مراجعه حضوری

 • یافتن سریع خودروی دلخواه از میان گزینه‌های کارشناسی و تضمین شده توسط خودرو۴۵

 • محاسبه‌ی منصفانه و آنلاین قیمت خودروی کارکرده

 • ایجاد اطمینان به خریداران و فروشندگان در طی بی‌نقص رویه‌های قانونی معامله زیر نظر کارشناسان حقوقی مجموعه خودرو۴۵

 • اطمینان کامل از سلامت و تضمین کارشناسی خودرو، بدون هزینه

 • راهنمایی و همراهی مشتریان در تمامی مراحل معامله از سوی تمامی کارشناسان و پرسنل مجموعه

 • کیفیت بالا در ارائه خدمات کارشناسی و حقوقی به مشتریان

 • نوآوری و بهبود مستمر سیستم‌ها، وبسایت و آموزش مداوم پرسنل

برای خرید خودروی کارکرده از سایت فروش خودرو۴۵ راهی بسیار نزدیک در مقابل شماست.

مراحل خرید ماشین از خودرو۴۵

همانطور که گفتیم، خودرو۴۵، بهترین سایت فروش خودرو در معامله سریع است.

 • خودروی دلخواهتان را در وبسایت پیدا کنید.

 • خودرو را در یکی از شعب بازدید کنید.

 • پرداخت کنید.

 • خودرو۴۵ ظرف یک روز نقل و انتقال خودرو را انجام می‌دهد.