دانلود سریال شب های مافیا زودیاک قسمت ۵ پنجم، دانلود شب های مافیا زودیاک قسمت ۵، دانلود قسمت قسمت ۵ شب های مافیا زودیاک، دانلود قسمت 5 شب های مافیا زودیاک. سریال شب های مافیا: زودیاک به کارگردانی محمدرضا رضائیان در سال 1402 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر گیم شو و خانوادگی می‌باشد. در این سریال امیرحسین هاشمی، کوروش تهامی، مینا وحید، هلیا امامی، شیدا خلیق، دیبا زاهدی، سام درخشانی، امیرعباس گلاب، بهرنگ علوی، شهرام قائدی، علی لهراسبی و حسین پورکریمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

************************

برای دانلود سریال شب های مافیا زودیاک قسمت 5 به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود سریال شب های مافیا زودیاک قسمت 5  

************************

دانلود سریال شب های مافیا زودیاک قسمت ۳ سوم (دانلود قسمت 3 رئالیتی شو شب های مافیا زودیاک) کامل

داستان رئالیتی شو شب های مافیا زودیاک

«شب های مافیا»، گیم شوی جذابی است که در آن یک قاتل سریالی به نام «زودیاک»، شهروندان و مافیای سیسیل را هدف قرار می دهد. در این برنامه محمد بحرانی نقش گرداننده بازی را بر عهده دارد.

کارگردان: محمدرضا رضائیان

تهیه‌کننده: محمدرضا رضائیان

گرداننده: محمد بحرانی

حیثیت گمشده

 

سریال درام و هیجان ‌انگیز حیثیت گمشده، دومین سریال‌ سجاد پهلوان‌زاده است. پهلوان‌زاده پس از سریال موفق و پرمخاطب سقوط، کارگردانی یک اثر اجتماعی متفاوت را بر عهده گرفته است. مینی سریال حیثیت گمشده را همان تیم موفق سریال سقوط تهیه و تولید کرده‌اند.

برای دانلود سریال حیثیت گمشده قسمت آخر به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود قسمت آخر حیثیت گمشده

بازیگران سریال حیثیت گمشده

در سریال حیثیت گمشده بازیگرانی پرطرفدار و توانمند از جمله، بهاره افشاری، الناز حبیبی، امیر نوروزی، مهدی حسینی‌نیا، بهزاد خلج، مهدی زمین‌پرداز و ستاره پسیانی نقش‌آفرینی می‌کنند. رحمان باقریان، نادر فلاح، آرش فلاحت‌پیشه، اشکان دلاوری، روزبه رئوفی، لویی سیفی، عباس شجاع، وحید عبدالمجیدی، جواد پورحیدری، سحر لطفی، مرضیه بدرقه، عباس قلی‌زاده، عماد درویشی، ابراهیم طلعتی‌نژاد و محمد مهدی نظری دیگر بازیگران این مجموعه هستند. همچنین بازیگر خردسال سریال هم آرشیدا درستکار است.

داستان سریال حیثیت گمشیده

پیمان بعد از یک سوء تفاهم خانوادگی با کامران درگیر می شود. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

دانلود پدرخوانده فصل دوم ۲ قسمت ۲ دوم (دانلود قسمت 2 فصل 2 پدرخوانده) کامل و با حجم رایگان

 

فصل دوم رئالیتی شو پدرخوانده به کارگردانی سعید ابو طالب در حالی آغاز می‌کند که در آن شاهد حضور یک نقش جدید و جذاب با نام «جک گنجیشکه» خواهیم بود.

************************

برای دانلود سریال پدرخوانده فصل 2 قسمت 7 به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود قسمت 7 فصل 2 پدرخوانده

************************

بازیگران فصل 2 پدرخوانده

بازیگران فصل 2 پدرخوانده

در این فصل تعدادی از شرکت‌کننده‌های فصل اول از جمله مجید واشقانی، امیر مهدی ژوله، امیر علی نبویان، مجتبی پور بخش همراه با دارا حیایی، بهار قاسمی، امیر کاظمی، آرمین رحیمیان، نجمه جودکی، نادر فلاح، علیرضا مهران، آشا محرابی، الیکا عبدالرزاقی و… حضور دارند. گردانندگی فصل دوم این رئالیتی‌شو به مانند فصل اول بر عهده « کامبیز دیرباز» است.

داستان فصل 2 پدرخوانده

پدرخوانده روایت ما از بازی جهانی مافیاست و در این برنامه با شخصیت‌های این بازی جذاب و حرفه‌ای آشنا خواهید شد.