رپرتاژ آگهی: با سفر به اصفهان می‌توانید از اماکن توریستی مانند میدان نقش‌جهان، بازار قیصریه، دروازه چوگان، توحید خانه، پل خواجو، سی‌وسه‌پل، کاخ چهل‌ستون و بسیاری از جاذبه‌های دیگر دیدن کنید. همچنین در هنگام بازگشت با خرید سوغاتی‌های خوراکی، انواع گز و یا صنایع‌دستی مرغوب این شهر، خاطرات سفر را برای مدت‌ها در ذهن خود ثبت کنید.

علاوه بر آن برای رفتن به این شهر تاریخی و بسیار زیبا می‌توانید از روش‌های مختلف مانند سفر با اتومبیل شخصی، قطار، هواپیما و اتوبوس بین‌شهری استفاده کنید. البته نمی‌توان انکار کرد که هرکدام از این روش‌ها دارای مزایای و معایب مختص به خود هستند. اما درصورتی‌که قصد دارید این بار با به اصفهان بروید، پیشنهاد می‌کنم در ادامه این صفحه همراه ما باشید تا با ساعت حرکت اتوبوس تهران اصفهان از ترمینال غرب آشنا شوید.

مزایای سفر به اصفهان با اتوبوس

نمی‌توان انکار کرد که مسافرت با هواپیما بسیار سریع است؛ اما به این معنا نیست که سایر روش‌های مسافرت مناسب نیستند. سفر با اتوبوس گزینه‌ای اقتصادی و ارزان محسوب می‌شود و بدون اینکه دغدغه رانندگی داشته باشید و یا هزینه زیادی برای آن در نظر گرفته باشید، می‌توانید از دیدن جذابیت‌های گردشگری لذت ببرید.

علاوه بر آن امروزه اتوبوس‌ها بسیار پیشرفته و مدرن هستند و از امکانات دیجیتال و خدمات رفاهی بسیار خوبی برخوردار هستند. بنابراین می‌توانید سفری راحت، امن و جذاب را برای خودتان ثبت کنید. ازجمله این امکانات می‌توان به سوکت برق و اینترنت رایگان اشاره کرد. بنابراین برای شارژ گوشی و یا جستجو در وب محدودیتی در طول سفر نخواهید داشت. همچنین اگر برای سفری کاری به اصفهان می‌روید، به‌راحتی می‌توانید از لپ‌تاپ خود در اتوبوس استفاده کنید و نگران تمام شدن شارژ باتری آن نباشید.

ساعت حرکت اتوبوس تهران اصفهان ترمینال غرب

هنگام سفر با اتوبوس مسیر کمی طولانی خواهد شد، اما توقف در مسیر و اماکنی که خدمات رفاهی ارائه می‌دهند، باعث می‌شود که برای بقیه مسیر خسته نباشید و از امکاناتی مانند سرویس بهداشتی، بوفه و رستوران استفاده کنید.

نکته جالب‌توجه دیگری که جذابیت سفر با اتوبوس به اصفهان و سایر شهرهای توریستی را افزایش می‌دهد، تعداد بسیار بالای اتوبوس‌ها برای سفر به این شهر است. به‌طور متوسط در طول ورز بیشتر از 20 اتوبوس از پایانه‌های مختلف تهران به سمت اصفهان حرکت می‌کنند. پس شما هم می‌توانید بدون برنامه‌ریزی قبلی برای این سفر آماده شوید و نگران رزرو بلیط اتوبوس از مدت‌ها قبل نباشید. درنهایت اینکه با انتخاب اتوبوس‌های وی آی پی برای سفر، می‌توانید از صندلی‌های راحت و تخت شو استفاده کنید و به‌راحتی در مسیر استراحت کنید.

سفر به اصفهان از ترمینال غرب

ترمینال غرب به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین پایانه‌های مسافربری تهران شناخته می‌شود که از سال 1375 تأسیس شده  و در ضلع شمالی میدان آزادی قرار دارد. این پایانه در ابتدا با هدف رفع مشکل تردد بین تهران و شهرهای غربی و شمالی احداث شد، اما بعد از مدتی فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر نیز حمل‌ونقل مسافران را به شهرهای مختلف انجام می‌دهد و تبدیل به یکی از پایانه‌های مهم در این زمینه شده است.

یکی از مسیرهای حمل‌ونقل ترمینال غرب، تردد بین تهران و اصفهان است و شرکت‌های اتوبوس‌رانی مختلفی مانند همسفر، گیتا پیما و تعاونی چهار میهن نور در حالت خدمت‌رسانی به مسافران هستند.

ساعت حرکت اتوبوس تهران اصفهان ترمینال غرب

ساعت حرکت اتوبوس تهران اصفهان

برای رزرو بلیط اتوبوس و سفر به شهر توریستی و گردشگری اصفهان می‌توانید از چند شرکت اتوبوس‌رانی و در ساعات مختلف استفاده کنید. این موارد شامل:

  • اتوبوس ماهان vip مانیتور و شارژر اختصاصی(همسفر( ساعت 9:00)

  • اتوبوس ماهان مانیتور دار با شارژر اختصاصی(مسیر اتوبان) ساعت 14:30

  • اتوبوس ماهان VIPمانیتور با شارژر اختصاصی (کاوه –صفه) ساعت 16:30

  • اتوبوس ماهان vip مانیتور و شارژر اختصاصی(همسفر) ساعت 20:00

  • اتوبوس وی آی پی درسا مانیتور اختصاصی(کاوه صفه) ساعت 23:30

  • اتوبوس ماهان VIPمانیتور با شارژر اختصاصی (کاوه –صفه) ساعت 23:59

  • اتوبوس اسکانیا مانیتور دار / شارژر یو اس بی / سیستم تهویه مطبوع / تخت شو ساعت 23:45

اتوبوس‌های مسیر تهران اصفهان که از ترمینال غرب حرکت می‌کنند، همگی از نوع vip هستند و امکانات رفاهی و خدماتی خوبی در اختیار مسافران قرار می‌دهند تا سفری راحت، امن و بدون دردسر را تجربه کنند. همچنین با انتخاب اتوبوس‌های مانیتور دار می‌توانید از دیدن فیلم‌های موردعلاقه، فایل‌های صوتی و یا بازی‌های کامپیوتری لذت ببرید و مسیر را با رضایت بیشتری طی کنید.