اقبال مردم به خرید سهام درفضای پر از ابهام بورس ، راه اندازی بورس املاک و مسکن

همه رکوردها در بورس شکسته شده. اما هشدارهای کارشناسی همچنان ادامه دارد . شرکت اتوبوسرانی می گوید پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اما برخی رانندگان گلایه دارند. بدنبال پیشنهاد وزیر اقتصاد کارشناسان می پرسند،اصلا امکان راه اندازی بورس املاک و مسکن وجود دارد ؟

همه رکوردها در بورس شکسته شده. رفتارهای شتابزده مورد نگرانی است. بدنبال رونق شگفت آور بورس و اقبال مردم به خرید سهام ، چالش های سرمایه گذاری در بورس ، دغدغه برخی کارشناسان است . مردمی که عمدتا قوانین بورس را نمی دانند و سرمایه و زندگی خود را وارد بازی کرده اند باید مراقب خطرات و نوسانات بازار سرمایه باشند. 

به دنبال انتشار کلیپی از یک راننده اتوبوس، که از عدم توجه به ایمنی رانندگان گلایه کرد، شرکت اتوبوسرانی می گوید بیشتر از وظایفی که در پروتکل بهداشتی به عهده داشته ، عمل کرده .

 فرماندهان و سربازهای مقابله با کرونا فقط در کادر پزشکی نیست. بقیه اصناف هم باید مورد توجه قرار بگیرند . بررسی بیشتر این موضوع توسط مسئولان و رسانه ها ضروری است. 

خبر راه اندازی بورس املاک و مسکن از طرف وزیر اقتصاد هم جنجالهایی داشته . برخی کارشناسان معتقدند مسکن به عنوان کالایی ناهمگن امکان عرضه در بورس ندارد و چنین  الگویی از عرضه مسکن هم ، تاکنون در دنیا وجود نداشته است. به نظر می رسد پیشنهاد اقای دژپسند ، باب بحث و جدلهای جدیدی را در فضای بورسی کشور به راه اندازد .

 

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد