برنامه کرور

حال و آینده دلار

بررسی بازار ارز در هفته گذشته و تحلیل بلندمدت سیر نوسان دلار و پیش‌بینی آینده بازار به همراه تشریح انواع تحلیل‌ها در بازار سرمایه و ارز، بخش‌های مختلف این قسمت از برنامه «کرور» است.

بازار ارز و تحلیل صحبت‌های رئیس‌کل

در بخش اول برنامه روند بازار ارز در یک هفته گذشته بررسی می‌شود و بر اساس آن به نظر می‌رسد بازارساز تمایل دارد دامنه نوسان به حدی کاهش یابد که کسی تمایل به ورود به این بازار نداشته باشد. تحلیل صحبت‌های اخیر رئیس‌کل بانک مرکزی درباره راه‌حل‌های مدیریت بازار ارز در سال ۹۷ بخش دیگر این برنامه است و به نظر می‌رسد که عبدالناصر همتی کم‌هزینه‌ترین راه را برای مدیریت بازار ارز در نظر گرفته است. کارشناسان بازار معتقدند دلیل ثبات نرخ در کانال فعلی می‌تواند تعادل نرخ باشد و تعدیل انتظارات هم دلیل دیگری برای این ثبات است.

روایت مستندی از معرفی ۸ سکه کمیاب و ارزشمند جهان بخش دوم برنامه کرور است. از سکه‌های یک‌دلاری قرن ۱۸ باقیمت کنونی چند میلیون دلاری تا سکه یک‌میلیون دلاری کانادا که در سال ۲۰۰۷ و با شمایل ملکه الیزابت ضرب شده و قیمتی نزدیک ۵ میلیون دلار یافته است.

بررسی شیوه فعالیت بازیگران بازار سرمایه با استفاده از روش‌های تحلیل فنی و فاندامنتال و مقایسه‌ای مختصر درباره تفاوت‌های این دو روش بخش دیگر این قسمت از برنامه کرور است.

 

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد