وزارت خارجه امارات اعلام کرده که بعد از ۷ سال، در چارچوب تقویت روابط ابوظبی و تهران، سفیر خودش را به تهران بر می‌گرداند. سال ۹۴ امارات به بهانه حمله‌ای که برخی در تهران به سفارت عربستان داشتند، سفیر خود را از ایران فراخوانده بود.  

کمبود پزشک متخصص در خراسان  

روزنامه خراسان به آماری دست پیدا کرده است که نشان می‌دهد در مشهد در برخی حوزه‌های تخصصی معضل کمبود پزشک وجود دارد. این روزنامه تاکید کرده که مثلا در مشهد فقط در ۱۶۰ تخصص تنها ۱۰ پزشک و در ۶۲ تخصص تنها یک پزشک متخصص داریم.  

ترور رییس اسبق سازمان پزشکی قانونی  

روزنامه جمهوری اسلامی در گزارشی جزییات ماجرای قتل پزشک معروف تهرانی را مرور کرده است. این روزنامه نوشته است: بنا به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ: دکتر محفوظی ۸۵ ساله که در سال‌های اخیر در بخش خصوصی فعالیت می‌کرده، دیروز،۳۱ مرداد جلوی منزل خود با سلاح‌های گرم مورد هدف قرار گرفت و فوت کرد.  

نیاز اروپا به نفت تازه‌نفس  

روزنامه دنیای اقتصاد نوشته است که  با پیشرفت در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای میان ایران و قدرت‌های جهانی، به‌نظر می‌رسد فرصت بازگشت نفت‌خام ایران به بازارها در بهترین برهه زمانی ممکن رقم خواهد خورد و نفت ایران به راحتی جذب بازار می‌شود. دنیای اقتصاد در گزارشی با تیتر «نفت ایران در بزنگاه تاریخی» تاکید کرده است که با اجرایی شدن تحریم نفتی علیه روسیه توسط اروپا، این احتمال وجود دارد که عرضه توسط این کشور بیش از یک‌میلیون بشکه در روز کاهش یابد و نفت ایران به آسانی می‌تواند جایگزین آن شود.