پیش‌ بینی نموداری قیمت بیت‌ کوین

وبسایت investing به تحلیل تکنیکال قیمت رمزارزهای پیشتاز پرداخته است.چه آینده‌ای برای قیمت بیت‌کوین، اتریوم و ریپل محتمل است؟

چه آینده ای در انتظار رمزارزهای پیشتاز است؟

بر اساس تحلیلی که وبسایت اینوستینگ ارائه داده به نظر می‌رسد که سه رمزارز پیشتاز بیت‌کوین، اتریوم و ریپل آماده جهش به قیت ‌های بالاتری هستند.

قیمت بیت‌کوین احتمالا یک افت محدود برای تکمیل الگوی سر و شانه معکوس را خواهد داشت، و بعد از آن به قیمت بالای ۶۷۴۵۰ دلار صعود خواهد کرد.

اتریوم باید محدوده حمایتی ۲۰۵۰ دلار را به دست بیاورد، و بعد از آن ارزش بازارش آمادگی ورود به کانال ۲۵۰۰ دلار را خواهد داشت، و در مورد ریپل انتظار میرود بعد از یک جهش ناگهانی به روند صعودی ادامه بدهد.

میل به کسب سود در این روزهای بازار از عوامل مهم جهش این سه رمزارز عنوان شده که می‌تواند آن‌ها را وارد یک دوره تثبیت کند و انتظار میرود روند صعودی این سه حفظ شود. بیت‌کوین بعد از رکورد قیمتش در محدوده ۶۲۰۰۰ دلار در اواسط ماه مارچ، وضعیت نسبتا ساکنی داشت. این روند ایستایی منجر به شکل گیری یک الگوی سر و شانه ی معکوس برای این رمزارز در نمودار چهار ساعته‌ش شد و در حال حاضر در حال ایجاد شانه ی راستِ یک روندِ صعودیه و بر اساس ارتفاع شانه‌ی چپ، این امکان وجود داره که قبل از یک صعودِ قابل توجه کمی قیمتش افت کند.

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد