افزایش یارانه و چند قول دیگر

محسن رضایی که قبلا وعده ریشه‌‌ کن کردن بیکاری را داده بود حالا از یارانه ۴۵۰ هزارتومانی می‌ گوید؛ البته او تنها کسی نیست که در مسابقه دادن وعده‌ های عجیب سعی در پیشتازی دارد.

وعده توقف تورم در چهار ماه

بعد از وعده امیرحسین قاضی زاده هاشمی برای دادن وام ۵۰۰ میلیونی ازدواج و سبز پوش کردن بورس ظرف سه روز، حالا محسن مهرعلیزاده گفته که در ضورت پیروز و رسیدن به ریاست جمهوری در چهار ماه اول فعالیتش تورم را به کلی متوقف می کند. ابراهیم رئیسی هم وعده تورمی داشته اما نه به شوری مهرعلیزاده، او گفته که کاهش تورم به تورم تک رقمی امکان پذیر است. محسن رضایی هم که قبلا از او وعده ریشه کنی بیکاری را شنیده بودیم حالا گفته که در صورت پیروزی در انتخابات مبلغ یارانه را تا ۴۵۰ هزار تومان افزایش می دهد.

عبدالناصر همتی که احتمالا روزهای اخرش در بانک مرکزی را طی می کند در مورد همسویی با دولت گفته که نباید او را بانی وضع موجود بدانیم چون طی دو سال و نیم گذشته او بخشی از تلاش برای تغییر وضعیت موجود بوده است و اگر این تلاش نبود بحران کرونا دیگر چیزی برای رقابت باقی نمی گذاشت. با توجه به مسعود پزشکیان نامزد احتمالی اصلاح طلبان که موفق به گرفتن تایید شورای نگهبان نشد اعلام کرده که قصد حمایت از هیچ نامزدی را ندارد.

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد