پخش زنده پخش زنده اکو ایران

درباره اکو ایران

ماموریت اصلی «اکو ایران»، به ‌عنـوان یک گروه رسانه‌ای خبری- تحلیلی اقتصادی، بسط و ترویج دانش اقتصادی با هدف ارائه اطلاعات ، اخبار و تجزیه و تحلیل آنها از طریق فن آوری های نوآورانه ، به سرعت و با دقت و در نهایت دسترسی به یک شبکه پویا از اطلاعات ارزشمند مالی و اقتصادی بازار و ایده ها است.

پایبندی به اصول «اقتصاد رقابتی» فلسفه بنیادین «اکو ایران» است که همواره ثابت خواهد ماند و تغییرات احتمالی صرفا در شیوه نشر اخبار و ارائه تحلیل‌ها  و تولید برنامه ها با رعایت اصول و استانداردهای حرفه‌ای خواهد بود.

ما برای ارائه تحلیل‌ها از بهترین گروه‌های تخصصی بهره می‌بریم و با دقت در ارائه مطالب از عبارات و واژه‌های مناسب و بدیع استفاده می‌کنیم. در این راه ما تلاش می‌کنیم از خلاقانه‌ترین روش‌های ممکن با رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی استفاده کنیم.

اصول فکری «اکو ایران» منشعب از نگاه علمی به مقوله‌های اقتصاد، تولید محتوا و مخاطب‌شناسی است. «اکو ایران» از همان ابتدای فعالیت با نگاهی فراتر از منافع کوتاه‌مدت و با دیدی همراستا با منافع ملی که هیچ‌وقت از نگاه مخاطبان تیزبین پنهان نبود قدم در این راه نهاد.

آگاهی بخشی به عموم مردم در حوزه اقتصاد از جمله ارائه اطلاعات بازارهای مختلف و شاخص های قیمتی انواع کالاهای مصرفی و بازارهای سرمایه به صورت ساده و قابل فهم و همچنین ارائه تحلیل ها و محتوای قابل اعتماد برای فعالان حرفه ای و متخصصان اقتصادی از طریق روش های خلاقانه و ابتکاری تولید محتوا ،با پرهیز از هر نوع جهت گیری سیاسی و مبتنی بر اصول اقتصاد رقابتی ، بخشی از آن چیزی است که باعث می گردد اکوایران به عنوان مرجعی در حوزه تولید و نشر برنامه های تخصصی اقتصاد ایران و دسترسی به اطلاعات اقتصادی شناخته شود.

اکو ایران خود را متعهد میداند که برنامه های خود را به شکلی کاربردی ارائه کند تا این امکان برای مخاطبان فراهم شود که علاوه بر درک بهتر آنچه در حال وقوع است، در مورد چشم انداز بازارها و اقتصاد ایران دید وسیعتری یافته و قدرت پیش بینی شان افزایش یابد . ارزشهای بنیادین اکو ایران در انجام ماموریت خود عبارتند از :

  • خلاقیت و نوآوری 
  • همکاری و مشارکت  
  • سرعت و دقت و صحت 
  • شناخت صحیح از مخاطب
  • استقلال حرفه ای

در گروه رسانه ای اکو ایران این قابلیت را دارید که از سرویس ها و استراتژی های گوناگون بازاریابی مدرن بهره برده و ارتباط موثری را با مخاطبان تاثیرگذار داشته باشید.

در اکو ایران یک اکو سیستم رسانه ای پایدار که از سرعت ، دقت ، صحت ، فناوری و نوآوری بهره می برد ایجاد شده است که در حال توسعه بوده و بخش های گسترده ای را تحت پوشش خود دارد.

بهره مندی از انواع رسانه های مکتوب مانند روزنامه و هفته نامه و ویژه نامه ها ، وب سایت های تخصصی و کانال های معتبر در فضای مجازی و ایجاد شبکه اینترنتی اقتصاد ایران از جمله ابزاری است که در اکو ایران مزیت رقابتی محسوب می گردد.

ارائه اطلاعات و تحلیل های دقیق برای فعالان اقتصادی و تحلیل بازار ها برای عموم مردم آن چیزی است که باعث ایجاد فضای مناسب برای توسعه کسب و کارها و معرفی فعالیت بنگاه ها گردیده و این امکان فراهم شده که به صورت یکپارچه و بر اساس سناریوی واحد نسبت به معرفی بنگاه اقدام نمود.

برنامه های اکو ایران قابلیت این را دارند که با استفاده از کارشناسان مجرب و خبره تحلیل هایی را ارئه دهند که منجر به تحرک سمت عرضه و تقاضا در حوزه اقتصاد خرد و همچنین اصلاح و تقویت سیاست های کلان اقتصادی در سطح تصمیم گیری شوند.

این اکو سیستم بستری برای بنگاه ها برای کسب اطلاعات دقیق و همچنین معرفی ظرفیت ها و توانمندی های ایشان خواهد بود.

اکو ایران با پرهیز از هرگونه جهت گیری سیاسی ، به عنوان رسانه ای مستقل و معتقد به اصول اقتصاد آزاد و رقابتی ، آمادگی خود را برای تدوین استراتژی های بازاریابی مدرن برای بنگاه ها اعلام نموده وخدمات منحصر به فردی را ارائه می نماید.