کیفیت زندگی دانشآموزان در دهک اول و دهم
مدرسه رفتن دانشآموزان در ابتدای مهرماه برای خانوادهها چقدر هزینه خواهد داشت. بررسیها نشان میدهد این روزها خرید حداقلی از اقلام آموزشی با کیفیت متوسط حداقل یک میلیون تومان هزینه خواهد داشت. این رقم برای خرید چند روز اقلام مصرفی دانشآموزان، یعنی…