به گزارش اکوایران، به واسطه تعطیلات اربعین حسینی شرکت‌های بورسی اطلاعیه‌های کمی را در سامانه کدال بارگذاری کرده‌اند و نمادهای کمی به سهامداران اطلاع رسانی کردند. از جمله این نمادها می‌توان به نماد دتولید اشاره کرد که از مجوز افزایش نرخ برخی محصولات در سامانه کدال خبر داده است. 

این شرکت اعلام کرده است که نرخ فروش تعدادی از محصولات به جهت پوشش هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه و براساس مجوزات سازمان غذا و دارو افزایش یافته است  همچنین در این اطلاعیه آماده است «لازم به ذکر است فروش محصول فوق نسبت به کل دارایی‌ها در سال مالی قبل حدود 0.07 درصد (هفت دهم درصد) و نسبت به کل درآمد فروش در سال مالی قبل حدود 1.4 درصد است.»

شرکت سیمان سفید شرق هم اطلاعیه افشای جزئیات زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال مطرح کرد. شرکت پارس فولاد سبزوار هم از راه اندازی مجدد فعالیت شرکت خبر داده است و توضیحاتی مبنی بر توقف کامل فعالیت‌های تولیدی با توجه به برنامه زمانبندی مصرف برق ارائه شده توسط برق منطقه‌ای استان خراسان رضوی داده و اعلام کرده با توجه به اتمام دوره زمانبندی ارائه شده مصرف برق فعالیت‌های تولیدی شرکت پارس فولاد سبزوار به روال عادی بازگشته است.

نماد وسرمد نیز توضیحات کاملی در خصوص میزان و نحوه افزایش سرمایه ارائه کرده است. اما در خصوص برگزاری مجامع هم نماد پرداخت از لغو برگزاری مجمع خود خبر داده است و اعلام کرده است که مجمع عمومی فوق العاده مورخ  28 شهریور 1401 برگزار نمی‌شود و تاریخ بعدی مجمع متعاقباً به سهامداران اعلام می‌شود.

در بخش افزایش سرمایه‌ها نیز نمادهای ولبهمن و ساروم به همراه نماد کاذر اطلاعیه هایی را منتشر کردند.