به گزارش اکو ایران، در اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال نماد وهور از سهامداران خود خواست تا نسبت به تکمیل مشخصات خود اقدام نمایند. نماد فاذر نیز از فرصت یک ماهه سازمان بورس تا تاریخ 15 دی ماه 1401 جهت رعایت پذیرش دستورالعمل اوراق بهادار خبر داده است.

شرکت مهندسی نصیر ماشین بیان کرد با توجه به افزایش هزینه های سال جاری و توافقات به عمل آمده درخصوص افزایش قیمت با شرکت  ساپکو در خصوص نرخ ماشینکاری محصولات خانواده میل لنگ ای اف سون به صورت متوسط با نرخ 33 درصد به نسبت ماشین کاری انجام شده است.

شرکت کی بی سی نیز از فروش سهام شرکت پخش البرز خبر داد.  تعداد 26 میلیون و 100 هزار سهم به قیمت میانگین 35.897 به فروش رسیده و سود حاصل از سرمایه گذاری مبلغ 287.883 میلیون ریال می‌باشد.

شرکت  گروه توسعه هنر ایران بیان هم داشت به علت بروز پاره‌ای از مشکلات، سرمایه گذاری صورت گرفته در این پروژه و قرارداد مذکور بصورت اقاله با احتساب عدم النفع شرکت در سرمایه گذاری مذکور به تهیه کننده‌ی آن، محمدحسین قاسمی واگذار شده است. این واگذاری 4 میلیارد تومان اثر سود و زیانی خواهد داشت.

شرکت  توسعه صنایع و معادن کوثر هم از مزایده مرحله اول شناسایی پیمانکار (پ 1401/7) برای معادن خرم آباد و قروه خبر داد.

شرکت پتروشیمی ارومیه نیز در مناقصه خرید 50 هزار تن کود سولفات پتاسیم گرانوله و 20 هزار تن کود سولفات پتاسیم پودری توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی شرکت نمود.

همچنین شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا عنوان کرد در نظر دارد نسبت به تأمین 300 متر مکعب تخته پالت سازی و 36,000 عدد چهار تراش چوبی مورد نیاز خود از طریق برگزاری مناقصه عمومی اقدام نماید.

اما شرکت بیمه زندگی کاریزما از  اخذ مجوز فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

شرکت کیسون نیز عنوان کرد قصد خاتمه دادن به پیمان راه‌آهن دوخطه اصفهان- اهواز را دارد. کیسون اعلام کرده که درخواست خاتمه پیمان و پرداخت خسارات قرارداد عملیات اجرایی قطعه اول راه‌آهن دوخطه اصفهان- اهواز (به مبلغ 483 میلیارد و 390 میلیون تومان)، به دلیل فراهم نشدن امکان شروع عملیات اجرایی از جمله به علت تأخیر در تحویل زمین، وجود معارضین، آماده نبودن نقشه‌ها و همچنین عدم تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، در چارچوب ماده 48 شرایط عمومی پیمان، از سوی این شرکت به کارفرما (شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور) ارسال شده است.

شرکت سرمایه گذاری معیار صنعت پارس هم خرید 4.55 درصد از سهام شرکت مادکوش (سهامی خاص) تولیدکننده گندله را مطرح کرده است. همچنین این شرکت از معامله با  گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش آقای پویان صمدی خبر داد.

اما شرکت کارخانه های صنعتی آزمایش اعلام کرد پیرو شروع به کار رسمی خط تولید آبگرمکن کارخانه آزمایش مرودشت در تاریخ 28 خردا 1401، خط رنگ این کارخانه اوایل آبان ماه امسال نصب و در تاریخ 8 دی ماه 1401 افتتاح و به بهره برداری رسید.

شرکت داروسازی سبحان انکولوژی هم از معامله با  شرکت پخش دایا دارو خبر داده است.

همچنین شرکت رهشاد سپاهان اعلام کرد قرارداد حمل و توزیع با شرکت آرمان بهداشت ایرانیان فسخ شده است.

در خصوص آگهی دعوت به مجامع نیز نمادهای شپاس سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق العاده دعوت کردند. همچنین نماد بهیر آگهی لغو مجمع را منتشر کرد. و اما نمادهای تایرا و غشان از تصویب افزایش سرمایه خود از محل سود انباشته خبر دادند.