در سامانه کدال شرکت مجتمع فولاد خراسان اعلام کرده است با توجه به اعمال محدودیت مصرف گاز شرکت، خطوط تولید آهن اسفنجی و شمش خود را جهت تعمیرات دوره‌ای متوقف کرده است که با ادامه این شرایط پیش بینی می شود تولید آهن اسفنجی و شمش 3 ماهه چهارم سال جاری به ترتیب حدود 40 درصد و 30 درصد کاهش یابد.

نمادهای خکاوه، آبین، فجوش و کابگن اعلام کردند با توجه به ظن وقوع جرائم درخصوص معاملات اوراق بهادار در بازار عادی حداکثر تا تاریخ 3 بهمن ماه 1401 تعلیق شدند.

شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین اظهار داشت با پیگیری ها و تلاش های مستمر هیئت مدیره مبنی بر رفع ممنوعیت ایجاد شده از طریق گمرک جمهوری اسلامی ایران جهت ورود خاک،این مهم صورت پذیرفت و اولین مجوز ورود خاک معدنی روی به میزان 10،000 تن توسط گمرک صادر گردید که این میزان خاک در اسرع وقت و طی روزهای آینده وارد کشور خواهد شد.

قهکمت نیز از خرید و واردات شکر خام متعلق به میزان حدود 9000 تن خبر داد که به توجه به میزان چغندر دریافتی ، تصفیه و فروش آن در سال مالی آتی انجام خواهد گردید.

بانک شهر اعلام کرد با تصمیم هیأت مدیره بانک، با واگذاری 30 درصد از سهام شرکت تأمین سرمایه تمدن متعلق به بانک به ارزش کارشناسی به شرکت گروه مالی شهر موافقت گردید. همچنین این بانک از اخذ مجوز تأسیس صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات خبر داده است.

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا بیان داشت پیرو اطلاعیه مورخ 22 آذر 1401 مبنی بر فروش سهام شرکت خودروسازی بنیان توسعه صنعت پارس(تاپکو) صلح نامه فوق امضا و فروش قطعی گردید. سود حاصل از فروش این صلح نامه مبلغ 3.384.917 میلیون ریال می باشد.

بانک سرمایه اعلام کرد در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت‌ پذیر و ارتقای نظام مالی کشور املاک تملیکی و مازاد بر نیاز خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می‌رساند.

شرکت  پالایش نفت تهران از تصمیم هیأت مدیره مبنی بر خرید سهام خزانه به تعداد 13.750 میلیون سهم خبر داد.

شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران اعلام کرد جهت  گارانتی اجاره واحدهای اقامتی هتلی بصورت کلی یا جزئی مزایده برگزار می کند.

شرکت  تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک بیان داشت از قرارداد بین شرکت پتروشیمی کاویان (کارفرما)و شرکت دناآفرین فدک (پیمانکار) خبر دادکه مبلغ اولیه پیمان از رقم 508.080 میلیون ریال به 643.290 میلیون ریال افزایش می یابد. 

شرکت پاکسان در خصوص فروش برندهای پونه و نسیم توضیحات تکمیلی ارائه نمود.

شرکت گروه سرمایه‌گذاری تدبیر و شرکت سرمایه‌گذاری پویا در نظر دارند 37.56 درصد از سهام شرکت تولید و صادرات ریشمک (سهامی عام) را به صورت یکجا و نقد از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.

شرکت لابراتوارهای سینادارو نیز از افزایش نرخ فروش 4 قلم محصول خبر داده است.

شرکت  احیاء صنایع خراسان از فروش یک واحد آپاتمان در برج آلتون به بملغ 6 میلیارد تومان خبر داد.

شرکت  توسعه سرمایه و صنعت غدیر بیان کرد افزایش بیش از 30 درصدی درآمد نسبت به دوره مشابه سال قبل ناشی از سود صندوقهای بازار گردان می‌باشد.

شرکت ایرانیت اعلام نمود با شرکت پرنیان مهیار (سهامی خاص ) معامله انجام داده است.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش بیان داشت پیرو برگزاری مزایده مربوط به ساختمان ملاصدرا واقع در تهران، هیات مدیره با واگذاری ساختمان مذکور به شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس (سهامی خاص) بعنوان برنده مزایده با قیمت 867.310 میلیون ریال موافقت نمود.

اما در خصوص آگهی دعوت به مجامع نیز نمادهای وبرق و ثنام سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق العاده دعوت کردند. 

نمادهای گدنا، صبا، غگیلا، ذوب، زرنام، پخش، فگستر، زنجان، وبیمه، و کهمدا اعلام کردند افزایش سرمایه خود را با ارقام و درصد متغیر از محل سود انباشته، آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران را صادر کردند.