ایران خودرو دومین فروش فوق العاده خود در سال 1401 را با عرضه چهار محصول کلید زد. این طرح فروش از امروز آغاز شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. همزمان با این طرح فروش، چهارمین طرح فروش به مادران دارای دو فروزند نیز استارت خورد.

خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص در این طرح های فروش خود عرضه پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P ، پژو پارس TU5، رانا پلاس و رانا پلاس با موتور TU5P، سقف پانوراما(شیشه ای) و گیربکس 6 سرعته را در دستورکار دارد.

پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P از سال گذشته به جمع محصولات ایران خودرو اضافه شد اما این خودروساز در سال جاری تمرکز خود را روی تولید این خودرو قرار داده است. این خودرو در هر دو فروش فوق العاده این خودروساز در سال جاری حضور داشته است. در اولین فروش فوق العاده ایران خودرو در 1401 در مجموع حدود یک میلیون و 185 هزار نفر برای این خودرو ثبت نام کردند. با توجه به ثبت نام حدود پنج میلیون و 218 هزار نفر در اولین فروش فوق العاده این خودروساز در سال 1401 حول و حوش 23 درصد متقاضیان به دنبال خرید این خودرو بودند. به نظر می رسد در دومین فروش فوق العاده آبی های جاده مخصوص اسقبال خوبی از پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P شود.

ایران خودرویی ها پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P در رنگ های سفید، مشکی متالیک و خاکستری متالیک عرضه کردند. قیمت اعلامی برای این خودروی سفارشی حدود 184 میلیون و 800 هزار تومان اعلام شده است. همانند چند طرح فروش فوق العاده پیشین متقاضیان می توانند برای محصولات عرضه شده تقاضای کارت اشتراک طلایی یک ستاره کنند. کارت اشتراک پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P قیمتی حدود سه میلیون و 450 تومان دارد. دیگر عضو خانواده پژو پارس یعنی پژو پارس با موتور TU5 نیز با پنج رنگ سفید، مشکی متالیک، آبی رویال متالیک، نقره ای متالیک و خاکتری متالیک در این طرح فروش حاضر است. منتخبان باید برای در اختیار گرفتن این خودرو حدود 176 میلیون و 600 هزار تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. قیمت کارت طلایی این خودرو نیز از سوی ایران خودرو حدود سه میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است. خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص دو عضو خانواده رانا یعنی رانا پلاس و رانا پلاس با موتور TU5P، سقف پانوراما(شیشه ای) و گیربکس 6 سرعته را نیز در جدیدترین طرح فروش خود در دسترس متقاضیان قرار داده اند. رانا پلاس با قیمت حدود 214 میلیون و 800 هزار تومان و با رنگ های سفید، نقره ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک و گیلاسی متالیک قابل خریداری است. کارت اشتراک برای این خودرو با قیمت سه میلیون و 250 هزار تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد. رانا پلاس با موتور TU5P، سقف پانوراما(شیشه ای) و گیربکس 6 سرعته نیز با چهار رنگ سفید، نقره ای متالیک، مشکی متالیک و خاکستری متالیک با قیمتی حول و حوش 228 میلیون و 300 هزار تومان در این طرح فروش حضور دارد. چنانچه متقاضیان بخواهند می توانند برای این خودرو کارت اشتراک طلایی تک ستاره در خواست کنند، ایران خودرو  برای این کارت اشتراک قیمت سه میلیون و 350 هزار تومان را در نظر گرفته است.