سایپا طرح فروش فوق العاده خودروهای کوییک معمولی و کوییک R (دو رنگ) را بدون قرعه کشی از یکشنبه (فردا) 9 مرداد ماه سال جاری در درستور کار دارد.  

نارنجی های جاده مخصوص اعلام کردند این فروش فوق العاده از فردا ساعت 11 استارت خواهد خورد و تا  زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

در بخشنامه ای که به این منظور توسط این خودروساز منتشر شده آمده است محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد) همچنین سن متقاضیان باید 18 سال تمام باشد و گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم نیز داشته باشند. سایپا در این طرح فروش همانند طرح های فروش پیشین امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی را مسدود کرده است. متقاضیان به یاد داشته باشند نباید طی 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های خودروساز برای آنها صورت گرفته باشد. متقاضیانی که پلاک انتظامی فعال دارند نیز نمی توانند در این طرح فروش ثبت نام کنند.

سایپایی ها کوئیک با گیربکس معمولی را با قیمت 168 میلیون و 74 هزار تومان و کوئیکR  با گیربکس معمولی 178 میلیون و‌20 هزار تومان با موعد تحویل 90 روز در دسترس متقاضیان قرار خواهند داد.

عرضه این دو خودرو در راستای برنامه وزارت صمت برای حذف قرعه کشی خودرو در دستور کار این خودروساز قرار گرفته است.