به گزارش اکو ایران، مدیر سامانه یکپارچه، زمان تحویل خودرو به متقاضیانی که در دور دوم فروش سامانه یکپارچه نتوانستند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند، اعلام کرد.

براساس اعلام مهدی تقدسی قرار است به این دسته از متقاضیان طی یک بازه سه ماهه و به صورت فروش فوق العاده خودرو تحویل داده شود.

واگذاری خودرو به جاماندگان دومین طرح فروش صمت با کمک اهرم نوبت دهی در یک بازه زمانی سه ماهه در شرایطی است که متقاضیانی که توانسته بودند در موعد مقرر نسبت به انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه اقدام کنند باید مدت طولانی تری را در صف انتظار دریافت خودرو با قیمت کارخانه بمانند. بنابراین می توان گفت مدیران صمت برای جاماندگان از طرح فروش سامانه یکپارچه در دور دوم، جایزه در نظر گرفتند.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو درباره بازگشایی این سامانه برای افرادی که در زمان مقرر نتوانسته بودند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند، گفت هفته گذشته ششم شهریور ماه برای سه درصد از متقاضیان جامانده از مرحله دوم فروش یکپارچه که خودرویی به آن‌ها تخصیص پیدا نکرده بود سامانه یکپارچه خودرو بازگشایی شد و متقاضیان به مدت 3 روز  تا پنجشنبه 9 شهریورماه مهلت داشتند تا نسبت به ثبت نام خود در سامانه مذکور اقدام کنند.

تقدسی ادامه داد: تا کنون نتایج دو خودرو ساز خصوصی، کرمان موتور و مدیران خودرو مشخص شده است. بررسی خودروهای حاضر در دور دوم فروش محصولات شرکت های خودروساز از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو نشان می دهد کرمان موتور با چهار مدل خودرویی به ترتیب جک J4، KMC J7، جک S3 و جک S5 و مدیران خودرو با پنج مدل خودرو یعنی آریزو6 پرو، فونیکس FX، فونیکس تیگو 7 پرو، ام وی ام X22 پرو و ام وی ام X55 پرو در دومین طرح فروش از مسیر سامانه یکپارچه حاضر بودند.

 فردا موتور و خودروسازی سایپا نیز از دیگر خودروسازان حاضر در این طرح فروش بودند.