به گزارش اکوایران؛ کارشناسان بازار خودرو معتقدند ثبات در بازار ارز، عامل اصلی این آرامش نسبی در قیمت خودروها است، عاملی که موجب شد تا شاهد ایجاد ثبات در بازار خودرو باشیم، کارشناسان بازار خودرو پیش‌بینی می‌کنند با تداوم ثبات در بازار ارز، قیمت خودرو در روزهای آینده نیز نوسانات قابل توجهی نخواهد داشت. بررسی بازار نشان می‌دهد پرطرفدارهای داخلی امروز نوسان چندانی نسبت به روز گذشته نداشتند،

بررسی بازار نشان می‌دهد بیشترین کاهش قیمت امروز به «تارا اتومات V2» رسید و این خودرو با افت 15 میلیون تومانی امروز از کانال یک میلیارد تومان عقب‌نشینی کرد و مجدد وارد کانال 900 میلیونی‌ها شد، پس از آن «رانا پلاس» بیشترین افت را تجربه کرد.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» یک میلیارد و 100میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته افتی 5 میلیونی را تجربه کرد. «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 695 میلیون تومانی شد و کاهشی 5 میلیونی را ثبت کرد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا V2 اتومات» هم امروز با کاهش 15 میلیونی 993میلیون تومان قیمت گذاری شد و از کانال یک میلیاردی‌ها عقب رانده شد.

 از سوی دیگر در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» هم در بازار 886 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت و «رانا پلاس» هم 640 میلیون قیمت خورد و افتی 6 میلونی داشت.

اکو 3

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 766 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» بدون تغییر در بازار 457 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «کوییک دنده‌ایS» هم 439 میلیون تومانی شد و افتی 4 میلیونی را تجربه کرد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی ماند. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 450 میلیون تومان قیمت‌ خورد و افت 2 میلیونی داشت و «اطلس» خودرو جدید سایپا هم بدون تغییر 590 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

 

اکو سایپا 3