به گزارش اکوایران؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت اکثر خودروهای داخلی و مونتاژی امروز در محدوده قیمتی دیروز معامله شده‌اند و شاهد نوسان خاصی در بازار نبوده‌ایم. در کنار خودروهای که امروز ثبات و افت قیمت داشتند برخی از خودروها حتی افزایش قیمت داشتند. رصد بازار خودرو نشان می‌دهد در میان خودروهایی که امروز موضع قیمتی روزهای گذشته خود را حفظ کرد‌‌ه‌اند، «دنا پلاس توربو اتومات» شکل افزایشی داشت، تا به این طرق شاهد نوسان قیمت در این باشیم.  

در میان محصولات بازار خودرو بیشترین کاهش به «شاهینG» و «هایماS7» رسید و این دو خودرو افت 10 میلیونی قیمت داشتند. از سوی دیگر «کوییک دنده‌ایR» هم با افت 5 میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد.

در کنار خودروهای که افت قیمت داشتند امروز شاهد رشد قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار نیز بودیم و این خودرو با افزایش 5 میلیونی در بازار قیمت خورد.  

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» 995 میلیون تومان قیمت خورد برخلاف روزهای گذشته رشدی 5 میلیونی را ثبت کرد. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم بدون تغییر 895 میلیون تومانی ماند. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 640 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افتی 10 میلیونی را ثبت کرد. در میان ایران خودرویی‌ها امروز «تارا V2 اتومات» هم 966 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم 617 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و افت 3 میلیونی داشت. از سوی دیگر، در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» هم در بازار  بدون تغییر 775 میلیون قیمت خورد.

اکووو 26

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی 10 میلیونی داشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 445 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی 5 میلیون تومانی را ثبت کرد و «کوییک دنده‌ایS» هم با افت 4 میلیونی در بازار 425 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز بدون تغییر 435 میلیون تومان قیمت‌ خورد و ترمز کاهش قیمت «اطلس» هم کشیده شده این خودرو در بازار امروز 575 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اکو 26