مجتبی نظری مدیر ارتباطات گروه خودروسازی بهمن اعلام کرد فروش دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی  ابتدای هفته آینده برگزار خواهد شد.

نظری لغو طرح فروش روز دوشنبه را به خاطر مشکلات زیر ساختی عنوان کرد و هر گونه شایعه مبنی بر افزایش قیمت محصولات را رد کرد.

به گزارش ایرنا، مدیر ارتباطات گروه خودروسازی بهمن افزود: روز گذشته فروش نقدی دو محصول نوبرانه گروه‌بهمن یعنی «دیگنیتی» و «فیدیلیتی» یک ساعت قبل از انجام فروش اینترنتی به دلیل مشکلات زیرساختی لغو شد.

نظری خاطرنشان کرد: این فروش نقدی بدون هیچ‌گونه افزایش قیمتی در ابتدای هفته آینده به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

مدیر ارتباطات گروه خودروسازی بهمن ادامه داد: سعی گروه بهمن بر مشتری مداری و رسانیدن محصولات به دست مشتریان و مصرف کنندگان واقعی است، روز گذشته برخی از مشکلات زیرساختی و مشکل در ثبت نام آنلاین منجر به لغو برنامه فروش شد و هرگونه شایعات در خصوص افزایش قیمت‌ها بی‌اساس است.

آن طور که نظری می گوید بهمن موتور برخی محدودیت‌ها برای فروش ایجاد کرده است، به طوری که هر کد ملی قادر به یک خرید خودرو خواهد بود و تکرار خرید توسط یک کد ملی را شاهد نخواهیم بود.

مدیر ارتباطات گروه بهمن اضافه کرد: همچنین محدودیت کد ملی را برای نمایندگی های فروش خود ایجاد کردیم و این نمایندگی‌ها قادر به ثبت نام خواهند بود.

نظری با اشاره به قوی‌تر شدن زیرساخت‌ها در برنامه فروش هفته آینده، تاکید کرد: گروه بهمن در هر مرحله‌ای متوجه حضور مشتریان غیرواقعی شود از فروش خودرو جلوگیری خواهد کرد، همچنین امکان صلح خودرو در مرحله ثبت نام و انتقال امتیاز خودرو به دیگران برداشته شده است.