در ساعت ۱۳:۵۰ ظهر امروز یک دستگاه اتوبوس متعلق به بخش خصوصی که در مسیر میدان شوش به بهارستان فعالیت می کرد به دلایل نامعلوم دچار انحراف شده و با سه دستگاه خودرو برخورد می‌کند. این اتوبوس با سه دستگاه تاکسی برخورد می‌کند و تاکسی زیر اتوبوس گیر می‌کند،  از آنجایی که حدود سه الی چهار نفر در این حادثه در خودروها محبوس شده بودند، بلافاصله عوامل اورژانس و آتش‌ نشانی و جرثقیل برای بلند کردن اتوبوس در صحنه حادثه حاضر می‌شوند.

مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درخصوص این حادثه توضیح داد : حادثه بزرگی بود؛ اما خوشبختانه فوتی نداشت وبا کمک عوامل آتش نشانی محبوس‌شدگان نجات یافته و برای درمان توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی در مورد علت این حادثه نیز گفت: انحراف راننده اتوبوس در دست بررسی است.

آقابیگی در پاسخ به این سوال که برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند که راننده دچار سکته شده است، گفت: نمی‌دانیم در آن لحظه چه اتفاقی افتاده است و علت انحراف راننده خطی شوش – بهارستان به سمت تاکسی‌های مستقر در پایانه در دست بررسی است و کارشناسان مربوطه باید در خصوص علت این تصادف صحبت کنند.

 جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران نیز دلیل حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس با سه دستگاه تاکسی در خیابان شوش را از حال رفتن راننده اتوبوس عنوان کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: این حادثه سه مصدوم دارد که یکی از مصدومین در یک دستگاه خودرو محبوس شده و نیروهای آتش نشانی آن فرد را از خودرو خارج  کردند.