سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت:  حوالی ساعت 15:28یک مورد حادثه حریق در محدوده خیابان سمیه بعد از خیابان مفتح  به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام شدند.

untitled

اوادامه داد :‌محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که تقریبا به اتمام رسیده بود و نمای زیبایی داشت . ساختمانی که 9 طبقه روی زمین و 6 طبقه منفی داشت و آتش سوزی در طبقه منفی 2این ساختمان ودرفضایی برای نگهداری از لوازم بنایی و مصالح و ... قرار داشت رخ داده بود .

ملکی با بیان اینکه در این محل موادی نظیر رنگ و ... نیز نگهداری می‌شد، گفت: محل حادثه انبار رنگ نبوده و تنها مقادیری رنگ نیز در آن نگهداری شده بود. آتش‌نشانان نیز بلافاصله پس از حضور در محل اقدامات خود برای اطفاء حریق را آغاز کردند و خوشبختانه در حال حاضر شعله‌های آتش در این محل خاموش شده و عملیات لکه‌گیری در حال انجام است. این آتش‌سوزی چندان وسیع و گسترده نبود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران افزود:‌ این حادثه برابر آخرین گزارش‌ها موردی ناشی از خسارت جانی درپی نداشته است. 11 نفر در ساختمان بودند  که همه این افراد از ساختمان خارج شدند . علت آن نیز پس از اطفاء کامل حریق و ایمن‌سازی از سوی کارشناسان حریق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران بررسی و اعلام خواهد شد.