قاضی‌زاده در پاسخ به سوال ابراهیم متقی درباره انصراف از انتخابات، گفته، کسی که خود را اصلح نداند، شرعا نامزد شدنش حرام است. قاضی‌زاده هاشمی گفته آدم بدسابقه‌ای در انصراف است و سری قبل هم انصراف نداده.

پاسخ زاکانی به حواشی انتخاباتی برجام

 

علیرضا زاکانی امروز درباره اینکه به نظر می‌آید برجام مناظره‌ها را به تنش می‌کشاند گفته، هیچ تنشی رخ نمی‌دهد و در نهایت احترام صحبت می‌کنیم.

جواد اوجی در جلسه علنی امروز مجلس گفته میزان صادرات نفت کشور نسبت به ابتدای دولت سه برابر شده و وصول درآمدهای ارزی هم افزایش یافته است.

دیوان محاسبات گزارش داد که طبق بررسی‌های انجام شده، از ابتدای امسال، فقط ۵۱ درصد از منابع مصوب سازمان هدفمندی یارانه‌ها مصوب شده است. در این گزارش اعلام شده که کسری منابع سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای پرداخت تکالیف قانونی، به میزان ۵۱ هزار میلیارد تومان از محل تنخواه دریافتی از بانک مرکزی و خزانه‌داری کل کشور تأمین شده است.

بانک مرکزی گزارش داده که نخستین جلسه هیات عالی بانک مرکزی که جایگزین شورای پول و اعتبار شده، عصر دیروز به ریاست محمدرضا فرزین برگزار شد.

در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مقرر شده وزارت‌ صمت نسبت به صدور مجوز واردات قانونی محصولات آرایشی و بهداشتی به صورت فله و کالاهای دارای استانداردهای بین‌المللی و تخصصی که مشابه ساخت داخلی ندارند، اقدام کند.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفته در جلسه امروز هیات دولت لایحه‌ای برای اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد.

وزیر راه و شهرسازی از ابلاغ مصوبه تعیین سقف اجاره‌بها در هفته آینده خبر داد و گفت: تعیین سقف اجاره‌بهای مسکن در چند استان همچنان باقی مانده که در روزهای آینده تمام می‌شود.

طبق گزارش سازمان امور مالیاتی، در دو ماهه اول سال،  ۱۲۵ هزار و ۲۷۹ میلیارد تومان مالیات وصول شده، از این رقم ۴۱.۴ هزار میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده بود.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی‌، از رای دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت دخالت دولت در قیمت‌گذاری بلیت هواپیما خبر داد.

لغو نشست آمریکا و اسرائیل درباره ایران

 پس از انتشار ویدئویی از بنیامین نتانیاهو که مدعی شده بود آمریکا از کمک‌های نظامی خودداری می‌کند، کاخ سفید نشست سطح بالای آمریکا و اسرائیل درباره ایران را که قرار بود روز پنجشنبه برگزار شود، یک‌طرفه لغو کرد.