به گزارش اکوایران٬ این نماینده اروپایی به تازگی با رابرت مالی آمریکایی دیدار کرده است و از نگاه برخی معامله گران ممکن است پیام جدیدی از جانب واشنگتن برای مذاکرات هسته ای به همراه داشته باشد. البته افزایشی های بازار سعی می کردند اهمیت این سفر را چندان زیاد جلوه ندهند. با این حال این سفر ممکن است زمینه ساز احتیاط معامله گران در روز جاری شود. 

به باور تحلیل گران فنی، سطح حساس برای بازیگران بازار ارز محدوده ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومانی است. در صورتی که دلار به زیر سطح یاد شده برود، بازیگران کاهشی قدرت را در دست خواهند گرفت. تا زمانی که اسکناس آمریکایی بالای سطح یاد شده است، احتمال صعود تا محدوده ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان وجود خواهد داشت. 

روز جمعه در بازار پشت خطی، دلار در حوالی ۳۱ هزار و ۸۵۰ تومان قرار داشت. به این ترتیب انتظار می رود که در روز جاری حداقل بازار با افت شدید قیمت کار خود را آغاز نکند. در این میان افزایشی های بازار ارز هم چنان اعتقاد دارند که در شرایط بلندمدت دلار تغییر انتظاری ایجاد نشده است. آن ها عنوان می کنند که سهم صادرات نفت ایران به برخی کشورهای صنعتی پیشرفته نیز با نفت روسیه جایگزین شده است و به همین دلیل انتظار تضعیف سمت عرضه در ماه های آتی را دارند. 

photo_۲۰۲۲-۰۶-۲۵_۰۹-۱۳-۲۴