در سامانه کدال شرکت پتروشیمی پردیس اعلام داشت فاز 3 این مجتمع در مدار تولید قرار گرفته است.

شرکت ایرکا پارت صنعت اعلام داشت با تعدیل قیمت های جدید فروش شرکت ساپکو، نرخ مجموعه های واتر پمپ و اویل ماژول به طور میانگین در حدود 11درصد افزایش داشته است که در نتیجه از این بابت معادل 103 میلیارد ریال تا پایان بهمن ماه تعدیل افزایش نرخ فروش محاسبه و ثبت شده است که در فعالیت ماهیانه بهمن ماه سال 1401 منعکس گردیده است.

شرکت فروسیلیسیم خمین از رشد نرخ  فروسیلیسیم 60-10 (محصول اصلی) خبر داد.

همچنین شرکت صنایع فرو آلیاژ ایران از افزایش حدود  28 درصدی نرخ فروش فروسیلیسیم 60-10 (محصول اصلی) خبر داده است.

شرکت کود شیمیائی اوره لردگان از  شروع عملیات تولید به علت وصل شدن گاز خوراک و سوخت ورودی مجتمع خبر داد.

اما سازمان خصوصی سازی در نظر دارد 6.22 درصد از سهام صنایع پتروشیمی خلیج فارس متعلق به شرکت ملی صنایع پتروشیمی را در روز 4 شنبه 24 اسفند به قیمت پایه هر سهم 1975 تومان عرضه نماید.

شرکت  پتروشیمی پارس نیز بیان کرد پیرو سیاستهای جدید دولت و بانک مرکزی در خصوص عرضه ارز شرکت های پتروشیمی در بازار مبادله ارز و طلا، به اطلاع می رساند مبادلات ارزی شرکت های پتروشیمی بعنوان عرضه کنندگان ارزهای صادراتی و متقاضیان ارزهای مزبور (عمدتاً بانکها و صرافی های مجاز بانکی) از طریق حضور در تابلو دوم بازار فوق انجام و بجای اعمال نرخ ثابت 285،000 ریال به ازای هر دلار، بهای ارزها روزانه بر اساس میزان عرضه و تقاضای آن در بازار مذکور تعیین و معامله خواهد شد.

بانک قرض الحسنه رسالت هم بیان داشت به علت عدم حصول نتیجه در عقد قرار داد با برنده مزایده فروش ملک باهنر کرمان که نحوه فروش بصورت اقساطی و چند ساله بوده، مراتب به محض قطعی شدن از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت  گروه دارویی برکت حداکثر 10 درصد سهام شرکت بیوسان فارمد را از طریق مزایده واگذار می کند.

شرکت  سرمایه گذاری مس سرچشمه کنفرانس اطلاع رسانی برگزار نمود که در این کنفرانس سوالی مطرح نگردید. اما این شرکت بیان کرد که در شرف انعقاد قرارداد طرح توسعه فاز 3 و 4 تغلیظ مجتمع مس سرچشمه می باشد.

شرکت سیمرغ در خصوص دعوی با بانک تجارت و  پرداخت چند فقره سفته به مبلغ 165 میلیون ریال شفاف سازی نمود.

شرکت  گروه توسعه مالی مهر آیندگان اظهار داشت  با توجه به ‌پذیرش این شرکت در بورس اوراق بهادار تهران، نماد معاملاتی این شرکت از بازار دوم فرابورس ایران به بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران منتقل خواهد شد.

اما در خصوص آگهی دعوت به مجامع نیز نماد های نیان، وتجارت، ومشان و کچینی  سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق العاده دعوت کردند. 

نماد های چدن، وآذر و شیراز از ثبت افزایش سرمایه خود خبر دادند. همچنین افزایش سرمایه 194 درصدی شیران از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها مورد تائید حسابرس قرار گرفت.