برنامه تقاطع

زیر و بم بازار خودرو

تقاطع برنامه ای است که هر هفته به بررسی بازار خودرو، تغییر و تحولات این بازار و اخبار و حاشیه های خودروسازان می پردازد. اگر به این حوزه علاقه مند هستید و یا قصد خرید و فروش خودرو دارید، دیدن این برنامه را از دست ندهید.

بازار خودرو از آن دست بازارهایی است که همیشه پر از خبر و اتفاق های تازه است. روزی قیمت ها به سمت نزولی شدن می رود و روز دیگر خبر می رسد که خودروسازان، دست به احتکار خودروها زده اند. هرچه که باشد این بازار با همین خبرها و اتفاق های زیاد و حاشیه ای، جزو بازارهای جذاب و پرمخاطب است. در برنامه «تقاطع» به بررسی تمام زوایای بازار خودرو پرداخته می شود و زیر و بم بازار خودرو و خبرهای این حوزه مورد بررسی قرار می گیرد.

در این قسمت از برنامه «تقاطع» با کارشناسانی به صورت تلفنی درباره بازار خودرو، تغییر و تحولات صورت گرفته، روند قیمت های خودروها، فعالیت خودروسازان و نکاتی از این دست صحبت شده و البته کارشناسان برنامه به‌طور مفصل درباره این موضوعات صحبت می‌کنند.

همچنین خوب است بدانید که در برنامه «تقاطع» قسمتی وجود دارد که عکس‌ها و فیلم‌هایی که از مخاطبان به این برنامه رسیده است پخش می‌شود. این عکس ها و فیلم ها از خودروهای ساخت داخل و کم کاری خودروسازان تا انتقادها و ضعف هایی که در بازار خودرو وجود دارد گرفته شده و توسط مخاطبان به این برنامه فرستاده شده اند. برای شما هم اگر در خرید خودروهای داخلی اتفاقی افتاده است و یا تجربه جالبی در مورد تعمیر ماشین، به کارواش بردن و یا هرچیزی از این دست دارید، فیلم ها و عکس هایتان را برای این برنامه ارسال کنید.

 

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد