به گزارش اکوایران، دلار بازار آزاد شب گذشته ۴۰۰ تومان کمتر از اولین قیمت خود معامله شد و در سقف کانال ۲۵۰۰۰ تومانی متوقف شد. اسکناس سبز، صبح امروز در  قیمت ۲۶۱۰۰ بازگشایی شد و در ادامه  ۲۶۱۲۰  تومان فروخته شد. نرخ دلار سنا نیز امروز صبح ۲۴۷۴۷ تومان بود.

بازار متشکل نیز با قیمت ۲۴۷۴۵ تومانی دلار کار خود را شروع کرد که در مقایسه با قیمت  روز قبل  ۵۵ تومان افزایش داشته است. اختلاف ارز بازار متشکل و آزاد اول روز گذشته ۱۶۶۰ تومان بود که در پایان روز به ۱۲۳۰ تومان رسید. این رقم نسبت به صبح کاهش ۴۰۰ تومانی (حدودا ۲۵ درصدی) داشته است. دلار بازار متشکل در ادامه ۲۴۸۸۴ تومان اعلام شد.

یورو نیز در بازار متشکل در پایان روز کاری قبل با سیصد تومان افزایش ۲۷۳۹۷ تومان بود که نسبت به زمان مشابه هفته قبل ۳۵۰ تومان کاهش یافته است. اولین قیمت یورو در بیست و دوم اسفند،  ۲۷۲۳۹ تومان بود که در مقایسه با آخرین قیمت روز قبل ۱۵۰ تومان کاهش یافته است. یورو در ادامه امروز با۳۵۰ تومان افزایش به ۲۷۵۹۵ تومان رسید. 

دلار هرات امروز صبح در قیمت ۲۵۰۵۰ معامله را آغاز کرد که نسبت به صبح روز قبل ۵۷۰ تومان کاهش داشت، دلار هرات در ادامه روز در قیمت ۲۵۱۸۰ تومان معامله شد. 

دلار سلیمانیه در حالی صبح روز  قبل در قیمت ۲۶۲۳۰ معامله شد که در انتهای روز با ترک بازه ۲۶۰۰۰ تومانی،  در قیمت ۲۵۸۰۰ تومانی معامله شد. دلار در بازار سلیمانیه عراق صبح امروز ۲۵۸۹۰ تومان بود.

 درهم نیز در قیمت ۷۱۱۰ تومان فروخته شد که در مقایسه با قیمت دلار آزاد در صبح دیروز حاکی از آرامش بیشتر معامله گران در امروز است. هم اکنون درهم در محدوده ۷۱۲۰ تومانی است.

هر گرم طلای هجده عیار امروز در قیمت ۱ میلیون و ۲۲۸ هزار تومان معامله شده که نسبت به پایان روز گذشته ۶ هزار تومان کاهش داشته است.

سکه امامی ۱۲میلیون و  ۳۰۳ هزار تومان به فروش رسید که نسبت به پایان روز گذشته ۳۰ هزارتومان تغییر کرده است. حباب سکه امامی با ۷۰ هزار تومان کاهش در مقایسه با شب گذشته به صد هزار تومان رسید. نیم سکه اما این هفته در بالای محدوده هفت میلیون تومانی تثبیت شد و در قیمت ۷ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان معامله شد. حباب نیم سکه بالای یک میلیون تومان است.

ربع سکه نیز در قیمت ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز قبل ده هزار تومان کاهش یافته است. حباب ربع سکه نیز ۱ میلیون و ۱۷ هزار تومان محاسبه می شود.