دلار متشکل در معاملات امروز با ادامه عقب نشینی ها در محدوده ۲۷ هزار و ۹۰۳ تومان برای فروش روی تابلوی صرافی درج شد.

دلار صرافی ملی هم امروز در محدوده ۲۷ هزار و ۷۶۵ تومان برای فروش روی تابلوی صرافی ثبت شد که نسبت به روز قبل بدون کاهش یافته است. فاصله قیمتی دلار متشکل و صرافی ملی که زیاد شده بود در حال کاهش است دلار صرافی ملی و بازار متشکل معمولاً فاصله یک پله ای از یکدیگر دارند.

دلار در بازار آزاد امروز نوسان محدود رو به پایین داشته است.

سخنگوی وزارت خارجه درباره اظهارات اخیر گروسی رییس سازمان انرژی اتمی گفته که اظهارات گروسی دقیقا همان چیزی است که اسراییل بیان می کند و رییس سازمان انرژی اتمی  اعلام کرده که دوربین های فراپادمانی آژانس فعلا روشن نمیشود. 

تحلیلگران معتقدند که افزایش تنش ها و اختلافات برای حصول توافق میتواند تب معاملات ارز را بالا ببرد.

سخنگوی وزارت خارجه از اظهار تمایل بن سلمان ولیعهد عربستان به نشست رسمی و علنی در دور بعد گفت و گو ها خبر داد.  گفتگوی رسمی با عربستان میتواند تنش های سیاسی را کاهش دهد و موجب افزایش آرامش و عقب نشینی قیمتی در بازار ارز شود. 

انتشار  اخبار مثبت و منفی در حوزه  مسائل سیاسی موجب شد تا دلار امروز تغییر چندانی نداشته باشد و کمی کاهش رو به پایین را تجربه کند. دلار سلیمانیه امروز بیشتر از سایر ارزها عقب نشینی کرد و در محدوده ۳۲ هزار تومان قرار گرفت.

اونس طلا تا محدوده ۱۷۳۱ دلار رشد کرد  هفته گذشته داده های اقتصادی آمریکا نشان داد که فعالیت های تجاری برای اولین  بار در دو سال گذشته کاهش پیدا کرده و بازدهی اوراق قرضه آمریکا با افزایش احتمال گسترش رکود  از ۳.۵ درصد به ۲.۸ درصد رسید. اونس طلا از تضعیف اوراق قرضه سود برد و تا ۱۷۳۱ دلار رشد کرد. توقف روند نزولی اونس طلا می تواند فشارها بر قیمت سکه و طلا را کاهش دهد. و حباب سکه طلا را تعدیل کند. 

 حباب سکه امامی در محدوده ۱۳ درصد قرار گرفته است که کاهش آن می تواند تقاضا را به بازار طلا برگرداند. سکه امامی همچنان اطراف محدوده ۱۵ میلیون تومانی نوسان میکند و امروز در قیمت ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. 

ربع سکه در معاملات امروز ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.