زیبایی شهر های شمال و چندگانه بودن جاذبه های گردشگری آنها که شامل جنگل های مازندران و گیلان و سواحل شهر هایی همانند آستارا، رامسر، تنکابن، نوشهر، جویبار و بابلسر همه ساله در فصول مختلف گردشگران زیادی از سرتاسر ایران جذب می کند.

در این میان اولین مسئله ای که مسافران پس از رسیدن به شمال درگیر آن می شوند اسکان در یک مکان است. اما نه هر مکانی، مسافران بیشتر دنبال فضا ها و مکان هایی هستند برخی ویپگی های شاخص را داشته باشد. برخی از این ویژگی ها ویژگی هایی هستند که هر فردی ازجمله خود من بدنبال دستیابی به این به آنها هستیم که شامل داشتن فضای راحت و دلگرم، نزدیک بودن به مناظر گردشگری، نزدیک بودن به مراکز خرید و صرف کردن کمترین زمان تا به دستیابی به آن مکان می شوند.

در بین پیشنهادات برای اسکان مسافران در شهر های شمالی بهترین گزینه هتل های شهر های شمالی هستند. اما دست نگه دارین در بین این اقامتگا های شهر های شمالی برخی دارای متمایز ترین ویژگی هستند. این ویژگی ها چیزی نیست جزء ساحل اختصاصی اقامگاه هایی زیبا و دلنشین مانند ویلا ها.

اما جذابیت و لذت سفر به مناطق شمالی اقامت در بهترین هتل های باکیفیت و دنج این شهر ها و استان هاس این منطقه است اگر هم این هتل ها روبه دریا باشند که نور علی نور می شود و همین ویژگی باعث ایجاد بهترین خاطره ها در ذهن هر گردشگری می شود.

انتخاب-اقامتگاه-مناسب-برای-اقامتی-دنج-و-راحت

هر گاه نام مسافرت به میان می آید  همه ذهنمان به سمت شمال کشور جذب می شود . وقتی هم تصمیم به سفر به شمال کشور می گیرید باید در انتخاب های خود بیشترین دقت را انجام دهید زیرا تعدد جاذبه های گردشگری این دو استان ساحلی یعنی گیلان و مازندران شما را حسابی دودل خواهد کرد. حق هم دارید زیرا جاذبه هایی نیستند که بتوان به سادگی از روی آنها رد شد و نادیده شان گرفت.

انتخاب اقامتگاه مناسب برای اقامتی دنج و راحت

حال اگر شما هم مانند بسیاری از مردم سفر دوست قصد سفر و دیدن کردن از جاذبه های دیدنی و گردشگری این شهر های شمال هستید یکی از مسائل پیش روی شما اقامت در اقامتگاهی مناسب و با کیفیت است که هم سفر راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد و هم از لحاظ سفر اقتصادی به نتیجه دلخواهتان برساند که سوئیت ها و سوئیت آپارتمان های نزدیک دریا با ساحلی اختصاصیدر انواع شهر ها و استان های شمالی این امکان را برای شما فراهم می آورد.

هر کسی که تصمیم سفر کردن و لذت بردن از جاذبه های گردشگری شهر های شمالی ایران می گیرد یکی از اولین جاذبه های گردشگری که حتما و به جدیت قصد دیدن کردن از آن را دارد دریا و سواحل لذت بخش و بکر شهر های ساحلی با منظره و چشم انداز غروب آفتاب زیبا است که از بیاد ماندنی ترین لحظات هر مسافری به شمار می رود.

حال شهر های مختلف ساحلی استان های شمالی ایران با فراهم آوردن اقامتگاه های راحت و دنج آن هم در نزدیکی دریا و یا حتی رو به دریا با ساحل اختصاصی زمینه تماشای خروب آفتاب در افق دریای شمال در کنار خانواده و دوستان را برای هر مسافر و گردشگری فراهم کرده است که می توان با اجاره ویلا لب دریا در شمال از این ویژگی های ناب بهره مند شد.

بهترین ویلا ها با ساحل اختصاصی در شهر های ساحلی شمال

حال که دانستیم شهر های ساحلی و دریایی استان های همجوار دریای خزر مانند مازندران، گیلان و شهر های پر تعداد این ها از ویژگی هایی جذاب و دلپذیر بسیاری علاوه بر جاذبه های گردشگری آن ها مانند فراهم آوردن اقامتگاه های دنج و راحت با ساحل اختصاصی برخوردار هستند به بررسی هر یک از ویلا های با ساحل اختصاصی شهر های معروف شمال می پردازیم تا در سفر های خود به آسانی و مطمئن این ویلا ها و هزاران اقامتگاه ها دیگر را از سپنجا انتخاب و رزرو کنید.

اجاره-ویلا-با-ساحل-اختصاصی-در-ساری

اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در ساری

در میان شهرها و نقاط گردشگری شمال، ساری دارای جاذبه های گردشگری فراوانی اعم از طبیعی، آبی و تاریخی است، به گونه ای که گردشگران زیادی در مجموعه جاذبه های گردشگری طبیعی و آبی دارد و در بخش گردشگری تاریخی نیز به شهر بنا های تاریخی معروف است و گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

در ادامه به ارائه لیستی کوتاه از بهترین اقامتگاه های شهر ساری به ویژه ویلا ها با ساحل اختصاصی می پردازیم.

 • اجاره منزل ویلایی در جاده دریا ساری (com/property/place/11976)

 • اجاره ویلا با استخر سرپوشیده آبگرم در طاهرآباد ساری (com/property/place/14308)

اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در نوشهر

نوشهر از شمال به دریای خزر، از جنوب به رشته کوه البرز، از شرق به شهرستان نور و از غرب به شهرستان چالوس متصل است. این شهر زیبا در شمال کشور سالانه محل اقامت گردشگران و مسافران داخلی و خارجی زیادی است. این شهر همچنین به دلیل تنوع گردشگری، طبیعت و تفریحات یکی از محبوب ترین مقاصد در ذهن مسافران شمال است.

در ادامه به ارائه لیستی کوتاه از بهترین اقامتگاه های شهر نوشهر به ویژه اجاره ویلا در نوشهر  می پردازیم.

 • اجاره ویلا ساحلی تک خواب در امام رضا نوشهر (com/property/place/12486)

 • اجاره ویلا ساحلی استخردار در امیررود نوشهر (com/property/place/5290)

 • اجاره ویلا سه خوابه استخردار در نوشهر (com/property/place/8443)

 • اجاره ویلا ساحلی در امام رضا نوشهر (com/property/place/12484)

 • اجاره ویلا استخر سرپوشیده آبگرم در نوشهر (com/property/place/15494)

اجاره-ویلا-با-ساحل-اختصاصی-در-چالوس

اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در چالوس

بدون شک اولین و بهترین مقصد گردشگری که به ذهن همه مسافرانی که قصد سفر به شمال را دارند، چالوس و طبیعت خوب جاده چالوس است. همه مسافران و گردشگرانی که برای اولین بار به چالوس می آیند، فکر رفتن به این شهر را کنار می گذارند، اما به طور کلی به فکر خرید خانه در این شهر هستند، زیرا مسلم است که با خونگرمی و مهمان نوازی مردم این شهر در کنار جاذبه های بکر این شهر بهترین خاطرات را برای خود و خانواده اش ایجاد می کند.

در ادامه به ارائه لیستی کوتاه از بهترین اقامتگاه های شهر چالوس به ویژه اجاره ویلا در چالوس می پردازیم.

 • اجاره ویلا در ساحل آرام چالوس (com/property/place/11859)

 • اجاره ویلا ساحلی در خط هشت چالوس (com/property/place/4847)

 • اجاره باغ ویلا در ساحل آرام چالوس (com/property/place/12331)

 • اجاره ویلا با استخر سرپوشیده آبگرم در چالوس (com/property/place/14379)

 • اجاره ویلا رو به دریا درخط هشت چالوس (com/property/place/4846)

 • اجاره ویلا ساحلی در خط هشت چالوس – ارکیده (com/property/place/4843)

 • اجاره ویلا ساحلی با استخر سرپوشیده خط هشت چالوس – ارکیده (com/property/place/4848)

 • اجاره ویلا رو به دریا در خط هشت چالوس (com/property/place/9734)

 • اجاره ویلا ساحلی در چالوس (com/property/place/13193)

کلام آخر

ما در مطلب بالا به همراه سپنجا به ارائه لیستی از بهترین اقامتگاه های شهر ها و استان های معروف شمال به ویژه ویلا های با ساحل اخصاصی پرداختیم تا در سفر خود به هر منطقه ای از طبیعت بکر و زیبای شمال ایران بهترین و با کیفیت ترین اقامتگاه ها را از طریق سپنجا به آسانی و در سریع ترین زمان انتخاب و رزرو کنید.