یکی از شرکت‌های معتبر که بیش از 22 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در حوزه خدمات حسابداری دارد، مجموعه ایرانی رایان محاسبان است که به دلیل انجام کلیه امور مالی، بسیار مورد توجه صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته است. بررسی سوابق فعالیتی این شرکت که دامنه آن انواع مختلف شرکت‌ها از خصوصی و بورسی گرفته تا دولتی را در برمی‌گیرد و همچنین رضایت مشتریان استفاده کننده از خدمات حسابداری این شرکت سبب شده تا در ذهن بسیاری از مخاطبان سوالاتی در ارتباط با روش‌های ارائه خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان شکل بگیرد و به همین علت ما در این مطلب قصد داریم به پاسخ این سوال بپردازیم و اگر شما هم در این زمینه کنجکاو هستید، با اکو ایران همراه باشید.

آشنایی بیشتر با شرکت حسابداری رایان محاسبان

قبل از آن که روش‌های ارائه خدمات شرکت رایان محاسبان را مورد بررسی قرار دهیم، ضرورت دارد تا مروری بر ماهیت وجودی این شرکت داشته باشیم تا با دید بازتری بتوانید مطالبی که در ادامه خواهند آمد را مطالعه نمایید. مجموعه رایان محاسبان در سال 1379 و با هدف ارائه خدمات مالی و همچنین حسابرسی تاسیس شد. با توجه به نیاز کسب‌ و کار ها رفته رفته دامنه فعالیتی این مجموعه گسترش یافته و امروزه به یک مرجع ارائه کننده انواع خدمات مالیاتی، مالی، حسابداری و حسابرسی تبدیل شده است.

این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب در کلیه حوزه‌های مالی و مالیاتی در سال‌های اخیر با ارائه مشاوره‌های تخصصی نقش کلیدی را در کاهش میزان مالیات و مشکلات مالی بسیاری از کسب‌وکارها ایفا نموده است. از آن جایی که گاها خدمات حسابداری و حقوقی ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر پیدا می‌کنند، این مجموعه حسابداری با بهره‌گیری از تجربیات وکلای مجرب و همچنین کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه‌های مالی، املاک و دارایی‌ها توانسته است بسیاری از مشکلات صاحبان کسب‌وکارهای مختلف را برطرف نماید. صاحبان کسب‌وکاری که از خدمات حسابداری مجموعه بهره می‌برند، با خیال راحت می‌توانند زمان و توجه خود را به رشد و توسعه کسب‌وکار خود متمرکز نمایند و دیگر دچار درگیری‌های ذهنی در ارتباط با تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، تهیه و تنظیم اسناد حسابداری، تهیه و تنظیم گزارشات خرید و فروش، درگیر شدن با پرونده‌های مالیاتی و درگیری‌هایی از این دست نباشند.

افراد حاضر در هیئت مدیر شرکت حسابداری رایان محاسبان همگی به دلیل سوابق درخشان خویش، تسلط کافی بر مباحث حقوقی موجود در حوزه مالیات‌ها، امور شرکت‌های بورسی و همچنین چیدمان سیستم‌های مالی و ارائه خدمات حسابرسی را دارند. در این مجموعه به دلیل پیچیدگی‌های خاص حاکم بر روند ارائه خدمات حسابداری، کلیه خدمات به صورت تیمی پیگیری می‌شود که طبیعتا نتیجه چنین امری کاهش و به صفر رسیدن احتمال خطا در انجام محاسبات و ارائه خدمات است.

روش‌های ارائه خدمات رایان محاسبان

با گسترش محبوبیت و حسن شهرت مجموعه رایان محاسبان در دو دهه اخیر، این مجموعه، گستره کار خویش را توسعه داده و با توجه به پتانسیل‌های موجود در این شرکت، دو روش ارائه خدمات به شکل حضوری و دورکاری در نظر گرفته شده است که در ادامه به بررسی دقیق این دو روش گفته شده می‌پردازیم:

ارائه خدمات به شکل حضوری

در برون‌سپاری حسابداری غالب تصور صاحبان کسب‌وکار، چنین است که کلیه روند انجام محاسبات و ارائه خدمات حسابداری در خارج از محیط کسب‌وکار آن‌ها صورت می‌گیرد و این درحالی است که در صورت تمایل کارفرما امکان ارسال فرد حسابدار و متخصص به محل کسب‌وکار و بررسی دقیق روند کارها وجود دارد. با توجه به این که کلیه خدمات حسابداری این مجموعه با سرعت و دقت بالا انجام می‌پذیرند حضور افراد متخصص در محل کسب‌وکار شما چندان محدودیتی در ادامه فرآیند کارهای روزمره کسب‌وکار شما ایجاد نخواهد کرد و به راحتی می‌توانید فعالیت‌های تجاری روزمره خویش را ادامه دهید. ناگفته نماند که مجموعه رایان محاسبان دارای شعبات متعددی در تهران و کرج است و شما می‌توانید متناسب با فاصله خود از این شعبات، هر کدام را که با آن راحت‌تر هستید، انتخاب نمایید.

ارائه خدمات به شکل دورکاری

گاها انعقاد قرارداد با یک مجموعه معتبر و متخصص در حوزه ارائه خدمات حسابداری، به قدری برای کسب‌وکارها اهمیت پیدا می‌کند که از شهرهای مختلف خارج از محدوده تحت پوشش مجموعه رایان محسابان نیز سفارشات انجام خدمات مالی، مالیاتی و حسابرسی ارائه می‌گردد. متخصصان فعال در مجموعه رایان محسابان با بررسی راه‌های موجود امکان انجام خدمات به صورت دورکاری به طوری که لطمه‌ای به کیفیت کار وارد نکند را در نظر گرفته‌اند. خوشبختانه این مجموعه همواره مخاطبان و مشتریان خویش را در اولویت قرار داده و امکان دریافت مشاوره از طریق واتساپ را نیز برای مخاطبان خویش در نظر گرفته است. ناگفته نماند دورکاری به منزله کاهش دقت در ارزیابی شرایط مالی نبوده و در این شیوه ارائه خدمات نیز شما از کلیه مزایا و تضمین‌های موجود در شیوه ارائه خدمات به شکل حضوری برخوردار خواهید شد.

مزایا استفاده از خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان

مسلما بررسی مزایای استفاده از خدمات این مجموعه می‌تواند دید درستی از انتخاب آن برای شما به دست دهد. به طور کلی مزایای استفاده از خدمات رایان محسابان در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 1. برخورداری از تجربه یک تیم متخصص و متبحر در امور مالی و مالیاتی

 2. انجام کلیه خدمات مالی، مالیاتی و حسابرسی در نهایت دقت

 3. سرعت بالا در انجام خدمات حسابداری

 4. هزینه مقرون به صرفه در مقایسه با استخدام یک حسابدار دائمی

 5. ارائه انواع مشاوره‌های تخصصی قبل از انعقاد قرارداد برون‌سپاری حسابداری

 6. حسابرسی دقیق مالیاتی و ارائه گزارش‌های مربوطه

 7. فراهم شدن امکان تمرکز بر روی روند رشد و توسعه کسب‌وکار

 8. دارا بودن شفافیت کافی در انجام خدمات حسابداری

 9. ارائه تضمین کیفیت و دقت کار

 10. کاهش احتمال اختلاس و کلاهبرداری در کسب‌وکار شما

 11. انجام به موقع پرداخت‌ها

 12. مدیریت راحت سرمایه در گردش

خدمات حسابداری رایان محاسبان؛ راه‌حلی امن برای انجام کلیه امور مالی کسب‌ و کار

همان طور که در مطالب فوق مشاهده کردید، با رشد و توسعه کسب‌وکارهای مختلف و محدودیت‌های موجود در بودجه و فضای کاری چنین کسب‌وکارهایی و همچنین پیچیدگی‌های موجود در روند انجام محاسبات امور مربوط در حوزه حسابداری، امروزه غالب کسب‌وکارها به منظور مدیریت بهینه سرمایه خویش از شرکت‌های ارائه کننده خدمات حسابداری معتبر نظیر رایان محاسبان کمک می‌گیرند. مجموعه رایان محاسبان به دلیل برخورداری از سابقه درخشان و استفاده از کارشناسان و متخصصان خبره، در سال‌های اخیر به شهرت بسیار خوبی در میان صاحبان کسب‌وکارها دست یافته است و همین مسئله سبب شده تا اعضای هیئت مدیره این مجموعه که همگی از خبرگان حوزه امور مالی و مالیاتی محسوب می‌شوند، دامنه خدمات این مجموعه را توسعه دهند و کلیه نیازهای کسب‌وکارها را در حوزه حسابداری، به طور کامل برطرف نمایند. ناگفته نماند که حوزه فعالیت این مجموعه فقط به تهران و کرج منحصر نشده و شما در کنار روش حضوری می‌توانید از خدمات دورکاری این مجموعه نیز بهره ببرید؛ بنابراین اگر به دنبال مجموعه معتبر برای انجام خدمات حسابداری هستید، توصیه ما به شما این است که با شماره 02122355225 تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص رایان محاسبان بهره ببرید.